برند تاید رایگان لباس‌های بی خانمان‌ها را می‌شوید

برند تاید و کمپین تبلیغاتی P & G | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند تاید با همکاری سازمان خدمات انسانی «ماموریت نیمه شب» اولین خشکشویی دائمی خود موسوم به «یک عالمه امید» (Loads of Hope) را در مرکز شهر لس آنجلس راه انداخته و بدین وسیله در تلاش است تا به افراد بی خانمان کمک کند. این خشکشویی که در سال 2005 میلادی تاسیس شد، خدمات خشکشویی را به افرادی ارائه می‌دهد که در بلایای طبیعی آسیب دیده اند.

همراه با خدمات فوق، این برند حامی یک مجموعه مستند سه قسمتی تحت عنوان «The Tent Mender» است که حال و احوال افراد بی خانمان اواره در محله «Skid Row» لس آنجلس را به تصویر می‌کشد. این سریال از 6 آگوست به طور انحصاری در سرویس تلویزیونی «آی ام دی بی» آمازون پخش خواهد شد.

توسعه برنامه «یک عالمه امید» بخشی از تلاش‌های Procter & Gamble به شمار می‌رود. ظاهرا برند Tide قصد آن را دارد که تا سال 2030 حجم اقدامات بشردوستانه خود را ده برابر کند. P&G متعهد شده که در قالب کمپین «رهبری با عشق» در سال 2021 دست به انجام 2021 اقدام خیرخواهانه بزند.

 

 

برند P&G و پروژه Loads of Hope تاید

برند P&G در سال 2005 پروژه «Loads of Hope» تاید را برای کمک به افراد اسیب دیده از طوفان کاترینا و ارائه خدمات به آن‌ها راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون به بیش از 90 هزار خانواده آسیب دیده از بلایایی طبیعی در کانادا و ایالات متحده آمریکا سرویس داده است. در جهت کمک به افراد بی خانمان و آسیب دیده، تاید بر روی بحران وخیم تری تمرکز کرده که به دلیل همه گیری ویروس کرونا تشدید شده است.

P&G از این مجموعه جدید فیلم‌های مستند برای نمایش تلاش‌های هدفمند خود به منظور جذب بیشتر و بهتر مصرف کنندگان خسته از تبلیغات استفاده کرده است.

بیشتر بخوانید : قرعه کشی عالیس و قرعه کشی میهن در سال 1400

مارک پریچارد، مدیر ارشد برند P&G، در قالب یک پست وبلاگی گفت: «ما به قدرت داستان‌ها برای روشن شدن مشکلات جامعه و تشویق مردم به انجام اقدامات خیرخواهانه معتقدیم و برند‌های زیر مجموعه ما می‌توانند در این زمینه تفاوت معناداری را ایجاد کنند.»

به عنوان بخشی از این اقدامات خیرخواهانه مصرف کنندگان می‌توانند از میان فهرست اقلام ضروری و مورد نیاز خیریه «AmazonSmile» خود یکی را انتخاب و اهدا کرده یا دست به اعطای کمک مالی به صندوق «Loads of Hope» برند تاید بزنند.

 

منبع : www.marketingdive.com