بیلبوردهای جذاب برند سونی: پرش گربه از بیلبورد به بیلبورد!

برند سونی

در مجموعه بیلبورد‌های تبلیغاتی سه بعدی برند سونی، بو و رایحه ماهی تن کبابی آنقدر جذاب است که یک بچه گربه بازیگوش برای رسیدن به آن از دیوار رد شده و از یک بیلبورد به بیلبورد دیگر می‌پرد.

بیلبورد‌های وهم انگیز سه بعدی برند سونی طوری طراحی و اجرا شده اند که انسان را متوهم می‌کنند. بیننده در کمال شگفتی گربه را می‌بیند که از مرز‌های سیمانی عبور کرده و به سمت تماشاچیان می‌پرد. این مجموعه بیلبورد‌های تبلیغاتی سه بعدی به شدت مورد توجه دیگر تبلیغ کنندگان قرار گرفته است. با این حال، شرکت معروف و شناخته شده «Sony Network Communications»، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی تحت مدیریت غول فناوری سونی، با استفاده از دو صفحه نمایش ال ای دی در توکیو در صدد فریب دادن ذهن افراد برآمده و در این زمینه به موفقیتی بزرگ دست یافته است.

برند سونی به مناسبت ارائه اینترنت به یک میلیون مشترک در قالب سرویس اینترنت «NURO» خود، از کاراکتری گربه معروف شرکت الهام گرفته و یک گربه بامزه غول پیکر سه بعدی را وارد بیلبورد‌های تبلیغاتی‌اش کرده است.

مطالعه بیشتر: نکات مهم در مورد طراحی بیلبورد

در قالب این اقدام تبلیغاتی زیبا و جذاب، بچه گربه ای به اسم «نیارو» را می‌بینیم که احتمالا از بوی مطبوع ماهی تن کبابی بیدار شده، سپس منبع بو را پیدا کرده و قصد دارد تا با پریدن از روی چند ساختمان به تن ماهی محبوب خود برسد. در نهایت نیارو موفق می‌شود و به یمن این پیروزی شروع به رقصیدن و جست و خیز می‌کند. به گفته مدیران و مقامات برند سونی، این اولین بار است که از دو نمایشگر به طور همزمان برای برگزاری یک کمپین تبلیغاتی خلاقانه استفاده می‌شود.

ناگفته نماند که این معجزه وهم انگیز شگفت آور بصری بینندگان را شیفته خود کرده و یک ویدئوی ضبط شده از آن که در تیک تاک منتشر گردید، بیش از یک و نیم میلیون نفر بازدید کننده از سرتاسر جهان داشته است.

منبع: www.designtaxi.com