برند لباس بچه کارترز: نسل جدید مادران، الهام بخش و انعطاف پذیرند

برند لباس بچه

برند لباس بچه کارترز به عنوان برند مورد علاقه مادران و نوزادان در آمریکا برای بیش از 150 سال، با همکاری یک شریک جدید یا همان آژانس تبلیغاتی «Venables Bell + Partners»، به تازگی یک کمپین تبلیغاتی موفق را راه اندازی کرده که یادآور قدرت و انعطاف پذیری فراوان والدین در هر زمان و هر مکان می‌باشد.

این برند لباس بچه مسئولیت مهم پدر و مادر‌ها در مراقبت از فرزندان و رشد و پرورش آن‌ها را درک می‌کند. کمپین «Made for This» این برند از توانایی بالای والدین، قدرت مقابله با چالش‌ها، ترس‌ها و شک و تردید‌هایی که به ناچار در اولین روز‌های تولد نوزاد، خود را نشان می‌دهند، تقدیر به عمل می‌آورد.

به گفته جف جنکینز معاون اجرایی در زمینه بازاریابی بین‌المللی در شرکت کارترز، این برند لباس بچه به عنوان قابل اعتمادترین برند پوشاک و لوازم کودک در نسل‌های مختلف از همان ابتدا با والدین همراه بوده و در این سفر سخت، از نقاط شاد آن گرفته تا لحظات چالش برانگیز، همراه آن‌ها است.

مطالعه بیشتر: کمپین تبلیغاتی بچه را به گریه بیاندازید

هدف از راه اندازی کمپین این است که پدر و مادر‌ها به توانایی‌های خود ایمان آورند. کمپین تبلیغاتی فوق، همه کار‌هایی که والدین برای فرزندانشان انجام داده را بزرگ شمرده و از یک لحظه معمولی در زندگی روزمره، لحظه‌ای احساسی و الهام بخش می‌سازد.

در سومین قسمت از کمپین تبلیغاتی خلاقانه برند کارترز و در قالب آگهی تبلیغاتی «Work Email» زنی را می‌بینیم که در تلاش است بین کار و وظیفه مادری تعادل برقرار کند که البته گاهی اوقات سخت و دشوار است. در ادامه مادر از محل کار به خانه برگشته و قبل از تعویض پوشک و آرام کردن نوزادش، یک ایمیل تشویقی و حمایتی را از سوی رئیسش دریافت می‌کند که به او بابت تلاش‌هایش تبریک می‌گوید.

کارترز به عنوان شرکتی که سابقه همراهی با نسل‌های مختلفی از پدر و مادر‌ها را دارد، به والدین امید داده و به آن‌ها یاداوری می‌کند که چقدر الهام بخش و انعطاف پذیر هستند.

منابع: www.adsoftheworld.com و www.lbbonline.com