کمپین تبلیغاتی برند eno: مشکلات گوارشی ستاره غمگین اینستاگرام حل می شود

برند eno

برند eno با راه اندازی کمپین تبلیغاتی «Cara de Azia» (سوزش سر دل) به معرفی محصولی می‌پردازد که مشکلات گوارشی را حل خواهد کرد. نقش اول این کمپین تبلیغاتی را «آندرس آراتو»، معروف به ستاره همیشه غمگین اینستاگرام ایفا می‌کند.

حالا این سوال مطرح می‌شود که چرا این آقا یک دهه با چنین چهره ای زندگی کرده است؟ آیا این غم و اندوه و خجالتی بودن می‌تواند با هدف داشتن کاریزما شکل نگرفته باشد؟ مرور یک سری فیلم داستانی و مستند نشان می‌دهد که هارولد، ستاره اینستاگرام دچار سوزش سر دل است. در او چهره فردی را می‌بینیم که از این مشکل رنج برده اما کاری برای رفع آن انجام نمی‌دهد. در قالب این کمپین تبلیغاتی هارولد از نمک میوه «Eno» کمک می‌گیرد تا از حجم دردناک ترین لبخند در دنیای اینترنت کاسته و مشکلات گوارشی خود را برطرف کند.

این حرکت مبتکرانه توسط آژانس تبلیغاتی «Publicis Groupe» ایده پردازی و اجرا شده که بستری را برای خدمات انحصاری شرکت مراقبت‌های بهداشتی «Hleon» به وجود می‌آورد.

کمپین تبلیغاتی جدید برند eno تحت عنوان «Cara de Azia» در ژوئیه 2022 در کشور برزیل برگزار شد. مسئولیت مدیریت خلاقیت اجرایی را دنی ریبیرو بر عهده داشت که به خوبی در این زمینه موفق عمل کرد.

منبع: www.adsoftheworld.com