بسته بندی مک دونالد توسط کانیه وست تغییر می کند!

بسته بندی مک دونالد

اگر یک سلبریتی وجود داشته باشد که مدام در خط مقدم طراحی لباس و صنعت مد حضور پیدا کرده، آن کانیه وست است. این غول صنعت مد با غول‌هایی مثل گپ و آدیداس همکاری کرده است. با این وجود، گپ از مدت زمان زیادی که رپر معروف، کانیه وست، صرف طراحی فونت کرده بود، در مقطعی ناراحت بود. حالا، در قالب یک پروژه مفهومی کاملا جدید، کانیه وست به وادی طراحی بسته بندی وارد شده است. به طور خاص، او مسئولیت انجام چالشی را بر عهده گرفته که تصویری جدید از بسته بندی مک دونالد را ارائه می‌دهد.

مطالعه بیشتر: بسته بندی بیرون بر مک دونالد

این هنرمند با مشارکت «نائوتو فوکاساوا» یک طراح صنعتی معروف و شناخته شده در سرتاسر جهان، دست به چند مورد احیا و بازسازی در زمینه طراحی بسته بندی محصولات مک دونالد زد.

این تصاویر و به تبع آن طراحی‌های جدید از طراحی نمادین بسته بندی مک دونالد، این رستوران فست فود زنجیره ای الهام گرفته اما به جای استفاده از رنگ‌های قرمز و زرد سمبلیکی که طرفداران برند به آن عادت دارند، قوس‌های طلایی مک دونالد بر روی بسته‌بندی جدید جا خوش کرده اند.

مطالعه بیشتر: بسته بندی کپی شیرین نوین

عبارت «هفته آینده، سیب زمینی سرخ شده به دستتان خواهد رسید»، اشاره ای به اشعاری دارد که کانیه وست، رپر معروف، برای یکی از بنام ترین و شناخته شده ترین آهنگ‌های خود سروده است.

به گزارش وبسایت و مجله موسیقیایی «Rap-Up»، تلاش کانیه وست برای بازسازی بسته بندی مک دونالد چندان غافلگیر کننده نیست، زیرا این خواننده بزرگ و موفق یک بار توییت کرد که رستوران مک دونالد با خدمات تحویل غذای فوری خود مورد علاقه او است. اوایل سال جاری میلادی نیز او در کمپین تبلیغاتی این رستوران فست فود زنجیره ای در Super Bowl حضوری درخشان و غیر منتظره داشت. بعید نیست که در آینده نزدیک شاهد همکاری رسمی مک دونالد و کانیه وست باشیم.

منبع: www.designtaxi.com