بیلبورد آدیداس در قالب یک استخر واقعی: پیام آور نسل جدید بیلبورد‌های تبلیغاتی

بیلبورد آدیداس به سبک نوین با استخر | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آدیداس در اقدامی مبتکرانه،  جالب و برجسته یک بیلبورد تبلیغاتی در ساحلی در دوبی راه انداخته و بدین وسیله سر و صدای زیادی به پا کرده است. به معنای واقعی کلمه، در حقیقت بیلبورد جدید آدیداس استخری است که می‌توانید درون آن شیرجه زده و شنا کنید. این بیلبورد به مشابه یک آکواریوم بزرگ بوده و 11500 گالن آب آن را پر کرده است. هدف از انجام این کار تشویق زنان به شنا در ساحل دوبی است. در این استخر زنانی را می‌بینیم که به واقع مشغول شنا در این استخر تبلیغاتی هستند.

 

بیشتر بخوانید : کفش های آدیداس از جنس قارچ خوراکی!

آدیداس به عنوان یک غول تولید کننده لباس ورزشی به این ترتیب ضمن تبلیغ طیف گسترده ای از لباس شنای زنانه محصول خود، قصد دارد تا مشکل کمبود اعتماد به نفس در زنان برای ورود به آب را حل کند.

بیلبورد آدیداس به سبک نوین با استخر | آیمارکتور

در راستای کمک به افزایش حس اعتماد به نفس در میان زنان در خاورمیانه، آژانس تبلیغاتی Havas خاورمیانه در گذشته نیز امکانات و اعضای تیم ملی بدلکاری مورد نیز برای ساخت یک فیلم تبلیغاتی موسوم به «Beyond The Surface» را فراهم کرد. این فیلم تبلیغاتی الهام بخش زنان می‌شود تا از هر قشر و با هر شرایطی ورزش کنند.

بیشتر بخوانید : تبلیغات دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اخیرا استقبال فراوان از یک بیلبورد عجیب و شگفت انگیز با گربه ای سه بعدی به همگان نشان داد که در میان تلاش‌ها برای جلب توجه مردم انجام کار‌های عجیب خلاقانه بدلکاری نیز می‌تواند توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:  لباس سفید پرسیل و پروموشن فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

 

منبع : www.creativebloq.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0