تاثیرگذارترین شرکت های جهان در سال 2021 کدامند؟

تاثیرگذارترین شرکت های 2021
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مجله تایم امسال به روال سال‌های قبل فهرستی از تاثیرگذارترین شرکت های جهان در سال 2021 را منتشر کرد که سبک زندگی و طرز تفکر آحاد جامعه را تشکیل می‎دهند. این شرکت‌ها در عرصه‌های فناوری مدرن، مراقبت‌های بهداشتی، تفریح و سرگرمی و غیره در سرتاسر جهان فعال هستند.

در فهرست تاثیرگذارترین شرکت های جهان در سال 2021 از دیدگاه مجله تایم، نام‌هایی جلب توجه می‌کنند که سابقه‌ای بس طولانی در این زمینه دارند. از جمله این کمپانی‌های بزرگ و اثرگذار می‌توان به غول‌هایی مانند «آمازون»، «اپل»، «مایکروسافت»، «آلفابت»، «متا» (فیسبوک سابق)، «دیزنی»، «آی بی ام»، «والمارت» و «Nvidia» اشاره کرد. غول صنعت مراقبت‌های بهداشتی فایزر به دلیل «کاهش میزان خطر» در میان همه گیری کرونا، امسال در این فهرست جای گرفته است.

لیست اثرگذارترین شرکت های 2021 مجاه تایم

از جمله پرچمداران لیست تاثیرگذارترین شرکت های جهان در سال 2021 می‌توان از «اسپاتیفای» به عنوان یک نام پیشرو در صنعت موسیقی مدرن، «Airbnb» به عنوان یکی از اولین کمپانی‌ها و نهاد‌هایی که مسکن و سرپناهی موقت برای پناهندگان در همه جای دنیا فراهم کرد، «Upwork» به عنوان بزرگ ترین شرکت در زمینه کمک رسانی به افراد برای یافتن کار، «Calm» به عنوان ارائه دهنده منابعی حاوی نکات حفظ بهداشت روان به محض اشاره انگشت، «Impossible Foods» به عنوان منبعی الهام بخش برای ترسیم آینده ای بدون گوشت و «Sotheby’s» به خاطر تبدیل شدن به اولین حراج خانه بزرگی که یک گالری مجازی را در متاورس راه اندازی کرد، نام برد.

مطالعه بیشتر: لیست شرکت های برتر 1392

تازه وارد‌های این فهرست شامل «SoFi» به دلیل ارائه تعریفی نو از بانک‎‌‎‌ها، «مدرنا» به دلیل دموکراتیک کردن دسترسی به خدمات پزشکی، «NoTraffic» به دلیل توسعه اولین پلتفرم سیگنال ترافیک با محوریت هوش مصنوعی، «گرامر»، به دلیل ایجاد امکان نوشتن با وضوح بیشتر برای کاربران و «Peanut» به دلیل تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی با هدف برقراری ارتباط بین زنان باردار، می‌شوند. با این حال، شرکت خودروسازی تسلا در سال گذشته کمتر از قبل به فعالیت در زمینه انرژی و تولید وسایل نقلیه برقی پرداخته است.

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0