داغ ترین ترندهای اینستاگرام در سال 2022

ترندهای اینستاگرام

یک گزارش با موضوع داغ ترین ترندهای اینستاگرام در سال 2022 نشان می‌دهد که جوانان زیر سی سال یا همان ژن z چگونه فرهنگ جامعه را در سال آینده میلادی شکل خواهند داد. بهتر است بدانید که تقریبا پنجاه درصد از جوانان، افرادی شبیه به خود یا اینفلوئنسر‌هایی با مخاطبان کم و البته وفادار را به عنوان الگو در نظر می‌گیرند. به اعتقاد مدیران اینستاگرام، نسل بعدی مخاطبان پیوسته در حال شکل دهی آینده و تعیین ترند‌ها در اینستاگرام هستند. اینستاگرام جایی است که نوجوانان، تولید کنندگان محتوا، ذائقه آفرینان یا ابداع کنندگان نخبه پرچمدار خلق ترند‌های جدید در سال جدید میلادی خواهند بود. برخی از ترند‌های داغ اینستاگرام در سال 2022 را بر اساس دسته بندی زیر می‌توانید مشاهده کنید:

ترندهای اینستاگرام 2022

شغل و تحصیلات

متخصصان جوان در حال ارزیابی مجدد اهداف تحصیلی و شغلی خود هستند، به طوری که 90 درصد از جوانان زیر سی سال معتقدند که تجربه در دنیای واقعی بهترین درس‌ را به انسان می‌دهد.

ترندهای تحصیلی اینستارگام

 مطالعه بیشتر: قابلیت های جدید اینستاگرام

سلبریتی‌ها و تولید کنندگان

جایگاه تولید کنندگان در سال جدید میلادی ارتقاء یافته و به سطح معروف ترین سلبریتی‌ها در اینستاگرام می‌رسد. به نحوی که 83 درصد از پاسخ دهندگان در قالب یک نظرسنجی گفته اند که تولید کنندگان اگر نه به اندازه سلبریتی‌های آنلاین بلکه حتی شاید بیشتر از آن‌ها در میان کاربران نفوذ داشته باشند.

مد و زیبایی

آرایش‌های مینیمالیستی و زیبایی طبیعی به جریان مد ماکسیمالیستی پیوسته و کنترل اینستاگرام را در دست می‌گیرند.

غذا

جوان تر‌ها مرز‌های شناخته شده آشپزی خانگی را درنوردیده و دست به آزمایش دستورالعمل‌ها و تکنیک‌های جدید و پیچیده آشپزی می‌زنند.

ترندهای غذایی اینستاگرام

مطالعه بیشتر: بزرگترین شرکت های مواد غذایی در جهان

بازی

بازی‌ها از جمله خرید‌های جدید کاربران به حساب می‌آیند. جوانان دیگر بیش از گذشته وقتشان را صرف انجام بازی‌های ویدئویی می‌کنند. گیمر‌های آماتور انتظار دارند که فعالان صنعت مد و مدیران برند‌های بزرگ برای آواتار‌های دیجیتال بازی‌های ویدئویی طیف گسترده تری از لباس‌های جذاب و مد روز را در نظر بگیرند.

تصاویر ویدئویی فرهنگی همراه با نوشته (meme)

آن دسته از تصاویری که حس کنترل را در فرد به وجود می‌آورند به اوج خود رسیده و این در حالی است که طنز‌های تلخ و گزنده جان تازه ای می‌یابند.

موسیقی و رقص

در یک سال آینده شاهد حضور پر رنگ فیلم‌های ویدئویی کوتاه از رقص به سبک‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی خواهیم بود و انتشار آلبوم‌های موسیقی همراه با تصاویر گرافیکی در سال 2022 حتما ترند می‌شود.

ترندهای موسیقی در اینستاگرام

مطالعه بیشتر: تاثیر موسیقی بر حجم خرید مصرف کننده

خرید

میزان استقبال از سایت‌های خرده فروشی بزرگ در دنیا کاهش یافته و مردم برای خرید به تجربیات شخصی در رسانه‌های اجتماعی و استفاده از فناوری واقعیت افزوده روی می‌آورند. فروشگاه‌های دیجیتال کوچک در حاشیه به وجود آمده و مورد استقبال عده زیادی از کاربران قرار خواهند گرفت.

عدالت اجتماعی

مدافعان حقوق بشر از جمله فعال‌ترین کاربران پلتفرم‌های اجتماعی به شمار رفته و این روند در سال 2022 نیز به هیچ وجه نزولی نخواهد شد.

ترندهای عدالت اجتماعی در اینستاگرام

سلامتی

جوانان همواره با دیگران در ارتباط بوده و مدام به این موضوع فکر می‌کنند که با انتخاب چه راهکار‌هایی می‌توانند وضعیت سلامت روان خود را بهبود بخشند. رسیدن به سلامتی جسم و روح در کنار هم گام بعدی است که در سال 2022 میلادی و در مسیری رو به جلو برداشته خواهد شد.

منبع: www.adweek.com