توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 از زبان مدیر بازاریابی مایکروسافت

تبلیغات

توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 که توسط مدیر بازاریابی مایکروسافت تنطیم شده است

تبلیغات می‌تواند به ایجاد ارتباط مستقیم بین مصرف‌کنندگان و برند شما کمک کند و یکی از مولفه‌های مهم بازاریابی است. تبلیغات فراگیر نتایج چشمگیری می‌تواند به همراه داشته باشد و باعث افزایش اعتمادبه‌نفس، وفاداری و درک بهتر برند شود. در حقیقت، 64٪ از مردم اظهار داشتند كه به برند‌هایی كه در تبلیغات تنوع دارند اعتماد بیشتری دارند و 85٪ از مصرف‌كنندگان گفتند كه فقط از برندی كه به آن اعتماد دارند خرید می‌کنند. این مطلب، توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 که توسط مایکروسافت تنظیم شده است که به شما کمک می‌کند تبلیغات گسترده‌تری ایجاد کنید، به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و تجارت خود را توسعه دهید.

درسال 2020 که تمام کسب‌وکارها تحت تاثیر ویروس کرونا با ضرر روبرو شدند، تبلیغات برای آن در سال 2021 و بعد آن بسیار حیاتی است.

1.کمپین‌ تبلیغاتی متنوع داشته باشید.

توصیه‌های تبلیغاتی در سال2021

تبلیغات فراگیر اولین مورد در لیست توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 است که به‌معنای این است که با توجه به گسترده بودن بازارهای محلی و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف تنوع انسانی از جمله سن، جنسیت و قومیت همچنین وضعیت تاهل، وضعیت والدین، وابستگی‌ها و عملکرد شغلی افراد، از تبلیغات خود در زمینه وسیع‌تری متناسب با مخاطبان خود استفاده کنید.

لیست توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 در نهایت به شما کمک می‌کند درک عمیق‌تری از مشتریان خود پیدا کنید که تبلیغات فراگیر یکی از راه‌های درک عمیق مشتریان است. شما باید به طور دقیق نماینده آن‌ها باشید و مهم‌تر از همه، مشتری هدف کسب‌وکار خود را بشناسید.

اگر قصد راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی، سئو و تولید محتوا یا به طور کلی فضای آنلاین را دارید، می‌توانید از خدمات شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان بهره‌مند شوید. برای دریافت مشاوره در زمینه تولید محتوا و ایجاد کمپین می‌توانید با شماره ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

2.برای تنوع مخاطبان، یک صفحه فرود وبسایت (لندینگ پیج) طراحی کنید

تبلیغات فراگیر به فقط تبلیغ ختم نمی‌شود. در حقیقت، مایکروسافت در توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 بیان کرده است که نیمی از تجربه مشتری در برابر تبلیغات شما جایی است که پس از کلیک بر روی تبلیغ می‌روند. برای ساخت تجربه بهتر کاربر، صفحات فرود یا وبسایت خود را متنوع کنید. با توجه به اینکه 64٪ افراد پس از مشاهده  تبلیغات، محصولی را برای خرید در نظر می‌گیرند، مهم است که اطمینان حاصل کنید که صفحات فرود و وبسایت شما مناسب مشتری هدف کسب‌وکارتان باشد.

آیا مجموعه عکس‌ها و تصاویر وبسایت شما که در کل کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده‌اید، باهم مطابقت دارد؟ آیا در هر تبلیغ، مشتری پس از کلیک، صفحه فرود مناسب و خلاقی می‌بیند؟ اگر نه، باید اینگونه باشد.

یک روش آسان برای بررسی تصاویر موجود در صفحات وب سایت خود، استفاده از Bing.com است. در نوار جستجو دستور “site:” را تایپ کنید و سپس URL وبسایت خود را بعد از نقطه بزرگ اضافه کنید.

سایت مایکروسافت بینگبا این سایت می‌توانید از تنوع یا عدم تنوع در مجموعه تصاویر وب سایت خود مطلع شوید.

3. از توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 استفاده از احساسات در تبلیغات است.

احساسات با تاثیری که برند بر مردم می‎گذارد، مرتبط است. همانطور که مایا آنجلو یک بار گفت، “من آموخته‌ام که مردم آنچه را که گفتی فراموش خواهند کرد، مردم آنچه را انجام داده‌ای فراموش خواهند کرد، اما مردم هرگز احساسی را که به آن‌ها دادهای فراموش نمی‌کنند.” احساسات واقعی موجود در تبلیغات می‌تواند باعث ایجاد ارتباط و اعتماد شود. تبلیغات فراگیر می‌تواند دو احساس مهم را به ذهن منتقل کند: شادی و اعتماد. به عنوان یک بازاریاب، مهم است که به دنبال ویژگی‌هایی باشید که بتواند این دو احساس اصلی را ایجاد کند.

این روش بازاریابی محصول ارتباط با مردم را آسان‌تر می‌کند و باعث می‌شود احساس کنند عضوی از یک جامعه هستند.

مطالعه بیشتر: مایکروسافت لوگوی بینگ را تغییر داد

در اینجا چند ایده بازاریابی برای برانگیختن احساس شادی و اعتماد برای شما گفته‌ایم:

جشن:

چگونه محصول شما می‌تواند موفقیت‌های مردم، تعطیلات مهم و …. را جشن بگیرد؟

شوق و شور:

اشتیاق و انرژی را منتقل کنید. چگونه محصول شما ذوق زندگی در مشتری ایجاد می‌کند؟

امید:

امیدبخشیدن برای غلبه بر چالش‌ها یا مسائل اجتماعی. چگونه محصول شما به مصرف کنندگان امید می‌دهد؟

آرامش:

تنش یا اضطراب را برای مشتریان خود برطرف کنید. چگونه محصول شما باعث ایجاد آرامش می‌شود؟

تسکین:

از بین بردن چیزی ناراحت کننده چگونه محصول شما باعث تسکین ناراحتی می‌شود؟

ایمنی:

چگونه برند شما امنیت را برای مردم افزایش می‌دهد، برند شما چگونه باعث می‌شود کسی احساس امنیت کند؟

اعتماد به نفس:

احساس اعتماد به نفس ایجاد کنید. چگونه محصول شما اعتمادبه‌نفس مصرف‌کنندگان را فراهم می‌کند؟

پذیرش:

چگونه محصول شما باعث می‌شود کسی احساس پذیرش در گروه و جامعه کند یا نشان دهد که دیگران را قبول دارید؟

وضوح:

ابهامات را برطرف کنید. چگونه محصول شما در یک وضعیت گیج کننده شفافیت ایجاد می‌کند؟

4.از استعاره و ضرب المثل استفاده کنید

یکی دیگر از نقاط تماس با مشتری که می‌تواند به برند شما در برقراری ارتباط عاطفی توسط تبلیغات کمک کند، نشانه‌ها و زمینه‌های زبانی است که احساسات مثبتی را برمی‌انگیزد.

5.از عکس‌های خاص و معتبر برای تبلیغات استفاده کنید.

نمایش تصاویر معتبر در تبلیغات مهم است. باعث اعتماد و پشتیبانی از برند می‌شود. شایان ذکر است که از تحقیقات Microsoft Advertising پیرامون اعتماد، متوجه شدیم که بین اعتماد، عشق و وفاداری رابطه زیادی وجود دارد. تحقیقات ما نشان داد که نمایندگی معتبر در تبلیغات باعث ایجاد اعتماد و حمایت از برند می‌شود، به طوری که 72٪ از مردم اظهار داشتند که به احتمال زیاد از برندهای دارای تبلیغات معتبر حمایت می‌کنند.

انتخاب تصاویر بخشی مهم از فرآیند در ایجاد یک تجربه معنادار و فراگیر مشتری است. تبلیغات فراگیر به این معنی است که همه احساس کنند محصولات یا خدمات شما برای آنها مناسب است.

چگونه تصاویر درست و مناسب را انتخاب کنید؟

نکاتی برای نشان دادن “ارتباط” در تصویر:

· بیش از یک نفر در تصویر حضور داشته باشد.

· از تصاویر متنوع و واقع گرایانه استفاده کنید: از تصاویر واقعی استفاده کنید که به بهترین شکل و با استفاده از افراد واقعی منتقل می‌شود که زندگی روزمره را منعکس می‌کند.

· یک رابطه قابل مشاهده مثبت بین افراد ایجاد کنید و آن را به تصویر بکشید.

· از افراد به جای فقط نمایش دادن محصول، استفاده کنید.

نکاتی برای نشان دادن روشن فکری

· از افراد معلول نیز استفاده کنید.

· از افراد چاق استفاده کنید( راه‌های غیرسنتی‌تر را انتخاب کنید)

· از افراد با رنگ پوست‌های متفاوت استفاده کنید.

تبلیغات با معلولین

نکاتی برای نشان دادن “تعادل”:

· برابری حقوق را نشان دهید.

· در کمپین‌های خود، طیف وسیعی از افراد را که مشتری بالقوه شما می‌توانند باشند، معرفی کنید.

6. تبلیغات، محتوا و صفحات اصلی خود را در دسترس قرار دهید.

بدون تبلیغات در دسترس، هر چقدر محصول یا پیشنهاد شما برای شخصی عالی باشد، از هر چهار نفر یک نفر ممکن است پیام شما را دریافت نکند.

می‌توانید افزونه‌ای را برای مرورگر خود https://accessibilityinsights.io/ بارگیری کنید و شروع به یادگیری نحوه دسترسی به صفحات فرود برای کمپین‌های خود کنید. این ابزار منبع آزاد رایگان مایکروسافت نشان می‌دهد که چه مواردی برای دسترسی وجود دارد و چگونه آن‌ها را برطرف کنیم.

7.ایجاد لیستی از کلمات کلیدی مهم.

توصیه‌های تبلیغاتی در سال2021

برای ایجاد یک لیست کلمات کلیدی، باید نحوه تصمیم‌گیری مصرف‌کننده را برای محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید در نظر بگیرید. بعد، مرحله‌ای را برای مصرف‌کننده با ناتوانی جسمی، اختلاف شناختی، وضعیت نظامی، ملاحظه سن، یا سایر ابعاد در تصمیم‌گیری تاثیر می‌گذارد قرار دهید و کلمات کلیدی منحصر به فردی را که ممکن است برای جستجوی محصول شما استفاده شود وارد لیست کنید.

مایکروسافت در توصیه‌های تبلیغاتی خود در سال 2021 بیان کرده که یک استراتژی کلمه‌کلیدی می‌تواند بازاریابی موتور جستجو (SEM) و بازاریابی محتوا شما را بهبود ببخشد.

8.تعصب را در تبلیغات خود ریشه کن کنید.

درگیری و تلاش برای از بین بردن تعصب در مورد همه ما صدق می‌کند. به عنوان بازاریاب، کار ما درک و شناسایی سوگیری بالقوه‌ای است که می‌تواند در مجموعه داده‌ها و مدل‌های بازاریابی ما تاثیر بگذارد. تعصب می‌تواند منجر به از دست رفتن فرصت‌های بازاریابی شود یا حتی به اعتبار برند شما آسیب برساند به همین علت مایکروسافت در توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 تاکید زیادی بر این مورد کرده است.

برای مثال تعصب ناشی از هدف قرار دادن فقط زنان برای محصولات آرایشی و بهداشتی، فرصت شما را برای فروش بیشتر محدود و کم می‌کند.

با شروع 2021 تلاش می‌کنیم ضمن تأثیر مثبت در جهان، راه‌های جدیدی برای تأثیرگذاری در کسب و کار پیدا کنیم، امیدواریم این توصیه‌های تبلیغاتی در سال 2021 به شما در این زمینه کمک کند.

اگر قصد راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی، سئو و تولید محتوا یا به طور کلی فضای آنلاین را دارید، می‌توانید از خدمات شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان بهره‌مند شوید. برای دریافت مشاوره در زمینه تولید محتوا و ایجاد کمپین می‌توانید با شماره ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.