سریال اهل جهنم (HellBound) سریال کره ای جدید نتفلیکس + دانلود 1080p

سریال Hellbound

سریال کره ای جدید نتفلیکس نیز در حال تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ است. سریال اهل جهنم یا Hellbound با کنار زدن اسکویید گیم به پرنمایش‌ترین سریال این پلتفرم استریمینگ تبدیل شد.

سریال کره ای اهل جهنم ؛ این سریال محصول جدید کشور کره جنوبی در سال 2021 است. اهل جهنم سریالی است با قالب داستانی جنایی، درام  که در آن بازیگرانی همانند یو آه این کیم، هیون جوجئونگ، مین پارک به ایفای نقش پرداخته اند؛ همچنین کارگردان این اثر یون سانگ هو است که در کارنامه خود فیلم شبه جزیره را نیز دارد.

به گفته FlixPatrol analytics سریال Hellbound در تاریخ 20 نوامبر به پربازدیدترین سریال در نتفلیکس در بیش از 80 کشور جهان و تنها پس از 24 ساعت از ارائه شدن آن شد.

داستان سریال اهل جهنم Hellbound

سریال اهل جهنم

افراد گناه‌کار در ابتدا توسط فرشته‌ای که به سمت او احضار می‌شوند خبر مرگ و تاریخ دقیق این اتفاق را به او می‌گویند تا او را از شدر ابتدای داستان افراد گناه‌کار توسط فرشته‌هایی احضار می‌شوند و تاریخ و جزئیات دقیق مرگشان به آن‌ها اطلاع داده می‌شود تا دست از شرارت‌هایشان بردارند و اعمالشان را جبران کنند. در صورتی‌که فرد گناه‌کار دست از کارهای شر خود برندارد، در تاریخ تعیین شده شیاطینی به سراغش می‌آیند و او را به طرز وحشتناکی به قتل می‌رسانند و به جهنم می‌فرستند.

تریلر سریال Hellbound

آمار و ارقام سریال Hellbound

این سریال در حال حاضر پربازدیدترین سریال غیر انگلیسی زبان در نتفلیکس است که در گذشته این جایگاه از آن اسکویید گیم بود که حالا در رتبه سوم قرار دارد.

این در حالی است که سریال Squid Game که در تاریخ 19 سپتامبر منتشر شد 46 روز مداوم رتبه اول این لیست را به خود اختصاص داده بود.

بیشتر بخوانید: سریال های اختصاصی فیلیمو و نماوا

تخمین زده می‌شود که 142 میلیون خانواده در 94 کشور جهان سریال اهل جهنم را که محتوای بسیار خشنی دارد را تماشا کرده‌اند و نمایش این سریال تا به حال برای نتفلیکس 900 میلیون دلار سود دهی داشته است.

دانلود سریال Hellbound 2021

داستان سریال اهل جهنم

به کمک لینک‌های زیر می‌توانید تا سریال اهل جهنم را با کیفیت 1080p و به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود فصل اول Hellbound

قسمت اولکیفیت 1080p
قسمت دومکیفیت 1080p
قسمت سومکیفیت 1080p
قسمت چهارمکیفیت 1080p
قسمت پنجمکیفیت 1080p
قسمت ششمکیفیت 1080p