با دوربین سامسونگ به‌اشتراک بگذارید

امروزه با توجه به محبوبیت شبکه‌های اجتماعی، برخی از شرکت‌ها و برندها برای نمایش و معرفی محصولات خود از فضای آن‌ها استفاده می‌کنند. از طرفی دیگر با فراگیرشدن شبکه‌های اجتماعی، به‌اشتراک‌گذاری عکس و مطالب در بین دوستداران اینترنت و فضای مجازی روز‌به‌روز بیشتر می‌شود.

مطالعه بیشتر: تبلیغات جذاب دوربین کانن

شرکت سامسونگ نیز برای تبلیغ و معرفی کیفیت محصول جدید خود یعنی دوربین عکاسی NX300 شعار “Share now” را انتخاب کرده است. هر یک از بنرهای تبلیغاتی دوربین سامسونگ ، یک راه به‌اشتراک‌گذاری عکس‌ها را نمایش می‌دهد که از ویژگی‌های مهم و اصلی محصول به نام AutoShare است.
samsunglike_aotw
همانطورکه می‌بینید، عکس بالا نحوۀ به‌اشتراک گذاری و در اصلاح share عکس در شبکه اجتماعی فیس‌بوک است. نماد لایک (Like) در این بنر با دستکش‌های آشپزی نمایش داده شده است. اگر از طرفداران فیس‌بوک باشید، خیلی سریع متوجه این وجه تشابه می‌شوید.
samsungtweet_aotw
در این تبلیغ پرنده‌های روی درخت نیز بیان‌گر به‌اشتراک‌گذاری عکس در شبکه اجتماعی توئیتر است.
samsungmail_aotw
قبل‌از حضور شبکه‌های اجتماعی در دنیای اینترنت، ساده‌ترین راه به‌اشتراک‌گذاشتن عکس، ارسال پست الکترونیک بود. شرکت سامسونگ با اشاره به ایمیل، طرفداران ایمیل را نیز درنظر گرفت. بازی با رنگ‌ها در عکس‌های بالا، به‌زیبایی هرچه بیشتر مفهوم به‌اشتراک‌ گذاری کمک کرده است.