رستوران وندی لوگوی خود را به روز می کند

رستوران وندی

در لوگوی جدید رستوران وندی تصویر دختری با شکل و شمایل نو و مد روز به چشم می‌خورد و آن Wendy به سبک پانک راک است. این دختر مو قرمز با موهایی دم خوکی، طوری ساخته و پرداخته شده که انگار به تازگی از عکس‌های یک مجله پانک راک در دهه 80 میلادی خارج شده و جانی تازه یافته است.

مطالعه بیشتر: به یاد ماندنی ترین لوگوها در دنیا

در حقیقت، این دقیقا همان فکر و ایده ای بود که طراحان و برنامه ریزان این تغییر جدید در سر می‌پروراندند. همزمان با افتتاح یک شعبه جدید در منطقه «کامدن» لندن، واقع در انگلستان و تلاش برای تبلیغ این شعبه تازه تاسیس، چه راهی بهتر از تغییر سبک مو به سبک سرخپوست‌ها و رونمایی از یک چهره جدید در لوگو رستوران وندی، می‌توانست به زادگاه سبک موسیقی پانک، زیر شاخه موسیقی راک، ادای احترام کند؟

مرکزی بی نظیر در لندن موسوم به «کامدن»، صحنه ای بود که برای نخستین بار موسیقی پانک راک در آن به راه افتاد و از آن زمان به بعد، هر کس که احساس می‌کرد کمی متفاوت تر از بقیه هست، این سبک موسیقی را می‌آزمود.

مطالعه بیشتر: سرویس Hootsuite لوگوی خود را به روز کرد

در نهایت، سه مدل مو مدرن و به روز به سبک دهه 80 میلادی، بر روی دیواری در منطقه «کامدن» لندن، برای جشن افتتاحیه رستوران نقش بسته و این اتفاق خجسته را گرامی داشتند.

در ادامه این نقاشی دیواری زیبا و برجسته به سفارش برند Wendy و با همکاری آژانس تجربه مشتری «VMLY&R»، در پی مشارکت با گالری هنری «Camden Open Air Gallery» (COAG) و در راستای تلاش برای جا انداختن رستوران Wendy دقیقا در خانه و زادگاه این نوع موسیقی در صحنه ای متفاوت و جدید اجرا شد.

فرایند رای گیری در صفحه اینستاگرام رستوران وندی نیز آغاز شده تا مدیران و کارمندان این برند ببینند که کدام یک از این طراحی‌های جدید مورد پسند مشتریان و مخاطبان قرار گرفته و در نهایت به چهره همیشگی رستوران تبدیل خواهد شد.

منبع: www.designtaxi.com