رکسونا: رویا‌هایتان را باور کنید

رکسونا
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با هدف اعلام خبر راه اندازی پروژه «عبور از محدودیت‎‌ها» از سوی برند رکسونا در محله «Jardim Peri»، نقاشی‌های دیواری مختلف گابریل ژسوس، فوتبالیست معروف، را با چهره‌هایی جدید از جوانان مناطق روستایی برزیل جایگزین کرده تا راهی برای الهام بخشیدن به آن‌ها و به چالش کشیدن محدودیت‌ها در زندگی خود دقیقا مانند گابریل ژسوس بیابد.

کنار آن در قالب یک ویدئو و همگام با ترانه «زندگی یک چالش است» از زبان گابریل خسوس چنین می‌شنویم: «من همیشه فردی رویاپرداز بوده ام و همین رویا‌ها هستند که انگیزه تلاش برای ادامه راه زندگی را در من به وجود اورده اند. در کودکی آروزی من این بود که فوتبالیست شوم. حالا فقط کافی است موقعیت کنونی مرا ببینی.» این ترانه معروف را گروه رپ «Racionais MC» خوانده و اجرا کرده که به خاطر آهنگ‌هایی که به موضوعاتی مانند نژادپرستی، نابرابری اجتماعی و سختی‌های زندگی در حومه سائوپائولو می‌پردازد، شهرت دارد.

گابریل ژسوس که در جامعه «Jardim Peri» در شمال سائوپائولو به دنیا آمد و بزرگ شد، زندگی اش به لطف فرصت‌هایی که دنیای ورزش پیش رویش گذاشته، متحول شده است. رکسونا، برندی که معتقد است ورزش و حرکات فیزیکی قدرت تغییر روند زندگی افراد را دارد، با الهام از مسیر پیشرفت بازیکنان در طول دوران زندگی حرفه ای خود، تصمیم گرفت از دیگر جوانان حمایت کند تا آن‌ها نیز بتوانند به بیشترین پتانسیل خود دست یابند. پروژه جدید برند رکسونا با مشارکت موسسه «Jardim Peri» و «Love.Fútbol» به ترویج یک سری بهبود‌های ساختاری و پروژه ‌های متنوع در راستای توانمندی جامعه خواهد پرداخت که به پیشرفت و ترقی جوانان از طریق فعالیت در دنیای ورزش اختصاص می‌یابد.

بیشتر بخوانید:  تبلیغ چریکی شارژ سریع موبایل به سبک سامسونگ

همه ما به خوبی به موانع موجود بر سر راه افراد ساکن حومه شهر آگاه بوده و می‌دانیم که کمک به این بچه‌ها برای داشتن زندگی بهتر و پیشرفت در آینده چقدر مهم است. این فیلم ویدئویی به سفارش برند رکسونا توسط آژانس انرژی «BBDO» تولید شده و مسیر حرکت رو به جلو بازیکنان را برای الهام بخشیدن و تشویق بچه‌ها به تلاش در زمینه ورزش به تصویر می‌کشد.

منبع: www.adsoftheworld.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0