هیولای سریال ویچر «The Witcher» نتفلیکس زنده می‌شود

سریال ویچر

سریال ویچر (The Witcher) با بازی ستارگانی همچون هنری کویل، فریا آلن و آنیا چالوترا یکی از مجموعه‌های مورد انتظار نتفلیکس در سال 2021 محسوب می‌شد. برای تبلیغ پخش سریال ویچر «The Witcher» از شبکه جهانی نتفلیکس که مجموعه‌های پربازدید دیگری همچون سریال اسکوئید گیم را ساخت، همکاری با آژانس تبلیغاتی «The Network»، متشکل از افراد و ایده پردازان مستعد و خلاق جواب داد. در قالب این کمپین تبلیغاتی تصاویری خیره کننده از یکی از هیولا‌های وحشتناک سریال ویچر موسوم به «The Myriapod» از تابلو‌های دیجیتال سه بعدی در فضای خارج از خانه در مراکز اصلی شهر در بازار‌هایی مانند ایتالیا، تایلند، نیویورک، دانمارک و هلند پخش می‌شوند.

نصب یک تابلوی سه بعدی از هیولای سریال ویچر در بانکوک در فضایی به مساحت 560 متر مربع، امکان کسب یک تجربه منحصر به فرد با استفاده از فناوری واقعیت افزوده را برای افراد به وجود می‌آورد. به این ترتیب بینندگان در دنیای Witcher غوطه ور شده و شاهد آن هستند که Myriapod از یک ساختمان به ساختمانی دیگر می‌پرد. در تصاویر منتشر شده از میدان تایم نیویورک شاهد ان هستیم که یک Myriapod صفحه ال ای دی را می‌شکند. در ادامه خرده شیشه‌های مجازی بر روی رهگذران خواهد ریخت و فضایی عجیب و شرایطی خارق العاده را رقم خواهد زد.

پوستر سریال ویچر

سایر عناصر کمپین سریال ویچر شامل نصب کره‌های برفی 5 متری در سرتاسر جهان از جمله شهر‌های میلان، مسکو، بوینس آیرس، نیویورک، لندن و برلین می‌شود. در نگاه اول این طور به نظر می‌رسد که چنین ترکیب جذاب و شگفت انگیزی یک نوع چیدمان جالب فصلی کریسمس است اما بینندگان با دقت بیشتر و نگاهی عمیق تراز کشف جانور وحشتناکی مثل «Myriapod» در داخل این سازه شیشه‌ای دیجیتال در فضای خارج از خانه شگفت زده خواهند شد.

این نوع تبلیغات در فضای باز خارج از خانه توسط آژانس تبلیغاتی «The Network» ایالات متحده آمریکا به سفارش نتفلیکس طراحی و اجرا شده‌اند. البته بهتر است بدانید که از این نوع کمپین‌های خلاقانه کم نیستند. برای نمونه کمپین خلاقانه یک آژانس تبلیغاتی در فرانسه زمان پخش فصل دوم سریال امیلی در پاریس که بینندگان را به یادگیری زبان فرانسه تشویق می‌کرد.

منبع: www.adsoftheworld.com