سس هاینز : به تعداد مساوی نان و هات داگ در بسته قرار دهید

هات داگ هاینز : به تعداد مساوی نان و هات داگ در بسته قرار دهید | آیمارکتور

قرارداد جدید سس هاینز

از گذشته‌های دور تا امروز همیشه این سوال بی جواب مانده و موجب نارضایتی مصرف کنندگان بوده که چرا تعداد هات داگ‌های داخل هر بسته (معمولا 10 عدد) با تعداد نان‌ های هات داگ داخل آن (معمولا 8 عدد) برابری نمی‌کند؟ به نظر می‌رسد که اولویت‌های بسته بندی نزد تولید کنندگان گوشت و نانوا‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. البته باز هم نمی‌توان قانع شد که چرا این دو صنف پس از چند دهه کشمکش هنوز با یکدیگر به توافق نرسیده‌اند. در نهایت شاید حضور یک واسطه بتواند به حل این مشکل کمک کند. به عنوان یک شرکت تولید کننده چاشنی، سس هاینز همان طور که عادت دارد بین هات داگ‌ها و نان‌هایشان قرار بگیرد، امروز نیز امیدوار است که یک بار و برای همیشه مشکل بسته بندی را حل کند.

اخیرا، سس هاینز در قالب یک قرارداد جدید موسوم به «Heinz Hot Dog Pact» از شرکت‌های بزرگ تولید کننده نان و هات داگ خواسته تا در نهایت در بسته‌ها جفت جفت نان و هات داگ قرار دهند. این یک ایده منطقی است، اگرچه بنا به دلایلی آن‌ها تصمیم گرفته اند که نانوا‌ها مسئولیت نظارت بر انجام این کار را بر عهده بگیرند و مواظب باشند که به ازای هر ده عدد نان ده عدد هات داگ نیز داخل بسته وجود داشته باشد.

 

عدد 10، عدد برابری در هاینز

دانیل گاتلیب، معاون برندسازی و نوآوری در شرکت Kraft Heinz گفت: «ما شاهد آن بوده ایم که طرفداران سس هاینز سال‌هاست که اعتراض خود را به نسبت نابرابر نان به هات داگ ابراز می‌کنند و واقفیم که باید راه بهتری برای حل این مشکل وجود داشته باشد. ما ایمان داریم که حالا دیگر زمان تغییر فرا رسیده و امیدواریم که این اتفاق خوب رخ بدهد. ما به عنوان چاشنی سمبلیک هات داگ که بیش از 150 سال است که این ساندویچ‌های خوشمزه را کامل می‌کنیم، فرصت را غنیمت دیدیم تا به نمایندگی از سوی طرفداران هات داگ در سراسر آمریکای شمالی به این موضوع بپردازیم و به تولید کنندگان نشان دهیم که چرا باید به تولید این بسته‌های نابرابر پایان دهند.

بیشتر بخوانید : تغییر در عادت‌ها با کمپین سس هاینز Heinz + ویدیو

حالا سوال این است که آیا راه حل هاینز به خودی خود بحث برانگیز نیست؟ چرا عدد 10 به عنوان عدد برابری انتخاب شد؟ آیا راحت تر نبود اگر عدد 8 تایید می‌شد زیرا می‌بیند که هات داگ‌ها در بدو تولید جدا از یکدیگر عرضه شده و دیگر نیازی به جدا کردن آن‌ها از هم نیست در حالی که نان‌ها معمولا یکجا و به هم چسبیده پخته می‌شوند و دوباره باید آن‌ها را از یکدیگر جدا کرد؟ تقریبا واضح است که در این میان منافع یکی به شدت نادیده گرفته شده است.

سس هاینز : به تعداد مساوی نان و هات داگ در بسته قرار دهید | آیمارکتور

هات داگ هرچه بیشتر، بهتر

به گفته اعضای تیم هاینز، وقتی صحبت از هات داگ به میان می‌آید مسلم است که هر چه بیشتر بهتر! آن‌ها هدف از عقد چنین قراردادی را این طور بیان کردند: «به جای کم کردن تعداد هات داگ‌هایی که می‌توانند در یک بسته جا شوند، ما می‌خواهیم تابستان امسال میز غذا را رنگین‌تر از قبل کنیم.»

صرف نظر از این که آیا ده عددی جادویی است یا خیر، مهم این است که حداقل این قرارداد می‌تواند هر دو طرف را متوجه این نکته کند که مصرف کنندگان به کشف نوعی راه حل برای حل این مشکل علاقه دارند و چندان به این موضوع اهمیت نمی‌دهند که آن راه حل چه چیز می‌تواند باشد. اگر موافقید می‌توانید برای امضای این دادخواست به آدرس heinzhotdogpact.com مراجعه کنید.

 

منبع : www.foodandwine.com