سس کچاپ هاینز با بطری کاغذی میزان ضایعات پلاستیکی را کاهش می دهد

سس کچاپ هاینز

برند سس کچاپ هاینز اولین بطری سس کچاپ کاغذی را با هدف تلاش در راستای حذف میزان ضایعات پلاستیکی تولید و روانه بازار کرد.

انسان‌ها، پستانداران، پرندگان، ماهی‌ها و غیره در نهایت همگی در اقیانوسی از ضایعات پلاستیکی غرق می‌شوند. اخیرا شاهد حضور میکروپلاستیک‌هایی هستیم که در اطراف جریان خون انسان شناورند. متاسفانه، این مشکل به معنای واقعی کلمه در همه خیابان‌ها و کوچه‌های سطح شهر به وفور به چشم خورده و حتی با نفوذ در بدنمان، رگ‌های ما را نیز آلوده کرده اند. برای مقابله با این مشکل بزرگ یعنی وجود حجم زیادی از ضایعات پلاستیکی، برند سس کچاپ هاینز با همکاری شرکت بسته بندی پایدار و حافظ محیط زیست «Pulpex» کاری کرده تا فرایند خداحافظی با مواد مبتنی بر سوخت رقم زده شود.

مطالعه بیشتر: بیلبورد شعله ور برای استیک

این مجموعه بطری‌های کاغذی صد درصد از خمیر چوب با منبع پایدار ساخته شده و به راحتی در مسیر بازیافت زباله‌های کاغذی قرار می‌گیرند. طراحی بسته بندی‌های جدید هنوز در مرحله نمونه سازی بوده و همچنان برای ارزیابی امکان انجام این کار نیاز به انجام آزمایشات مختلف است. با این حال، همان طور که میگل پاتریسیو، مدیر عامل هاینز می‌کوید: «ضایعات ناشی از بسته بندی یک چالش همیشگی در سطح صنعت بوده و همه فعالان صنعت مواد غذایی باید به نوبه خود سهمشان را در زمینه رفع این مشکل بزرگ ادا کنند.»

همگان امیدوارند که اولین بطری سس کچاپ هاینز که از جنس کاغذ است نشان دهنده تغییر در نگرش شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت مواد غذایی باشد. برند سس کچاپ هاینز تجربه ای در زمینه احساس مسئولیت در قبال حفظ محیط زیست ایجاد کرده و نمونه ای بی نظیر در این زمینه به شمار می‌رود.

منبع: www.famouscampaigns.com