شوخی برگرکینگ به مناسبت تولدش از رقیب قدیمی توصیه استخدامی می‌خواهد

شوخی برگرکینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شوخی برگرکینگ با ارسال یک پست درخواست استخدام یک دلقک به مناسبت سالروز تولد خود از رقیب قدیمی خود یعنی مک دونالد کمک گرفته و به نوعی او را مسخره می‌کند.

شوخی برگرکینگ بلژیک به مناسبت فرا رسیدن سالگرد تولد پنج سالگی: این برند قصد استخدام یک دلقک را به سبک مک دونالد دارد. برگرکینگ در قالب یک فهرست فرصت‌های استخدام در صفحه لینکدین خود اظهار کرد که این قراردادی ثابت و 24 ساعته برای دلقک خواهد بود و برند قول می‌دهد که در تاریخ 29 ژوئن سال جاری میلادی با دستمزدی نامشخص با دلقک مورد نظر همکاری کند. رقم دستمزد بعدا مشخص خواهد شد.

در حالی که فرم استخدام این موضوع را مطرح می‌کند که داشتن تجربه در زمینه فست فود لازمه استخدام در مک دونالد خواهد بود، در ادامه مشخص شد که هیچ نیازی نیست دلقک مورد نظر با نحوه درست کردن برگر شاخص برگرکینگ آشنا باشد. جالب اینجاست که این درخواست در زمان ارسال 12 متقاضی داشت.

برگرکینگ و مک دونالد

مدیر بازاریابی برند، ویک درسن آگهی استخدام این منصب را در لینکدین با دیگران به اشتراک گذاشت و از مک دونالد پرسید که آیا کسی را برای این نقش مناسب می‌داند یا خیر؟ برگرکینگ بلژیک نیز همین پست را در صفحه لینکدین خود با دیگران به اشتراک گذاشت. این کار با همکاری آژانس خلاقیت فرانسوی «Buzzman» انجام شد.

مدیر خلاقیت Buzzman، تریستان دالتروف در مصاحبه با وبسایت Marketing directive گفت که پنج سال از زمان افتتاح شعبه برگرکینگ در بلژیک می‌گذرد و به همین مناسبت تیم کاری رستوران می‌خواست این اتفاق خوب را جشن بگیرد. مسلما در جشن تولد پنج سالگی هر کسی دوست دارد که مهمانی گرفته و خوش بگذراند. در ادامه چه کسی بهتر از یک دلقک می‌تواند زمینه برگزاری چنین جشن و پایکوبی بزرگی را فراهم کند. در نتیجه تصمیم گرفته شد تا یک پیشنهاد شغلی واقعی در جدی ترین شبکه کاری یا همان لینکدین مطرح شود.

بیشتر بخوانید:  اسامی برندگان سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران

تریستان دالتروف امیدوار است که مک دونالد به این حرکت واکنشی جالب نشان دهد. چنین شوخی هیجان انگیزی با شخصیت برگرکینگ مطابقت داشته و باعث می‌شود که لبخند به لبانتان بیاید. بنابراین تصویر برند نزد مشتری ارتقاء یافته و در شرایط اقتصادی فعلی نتایج مثبتی را در پی خواهد داشت.

منبع: www.marketing-interactive.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0