افزایش آمار فروش سیگار در آمریکا پس از 20 سال

فروش سیگار
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بر اساس گزارشی که اخیرا کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده آمریکا منتشر کرد، پارسال برای اولین بار پس از 20 سال آمار فروش سیگار در این کشور افزایش یافت. گزارش تازه FTC نشان می‌دهد که بزرگ ترین تولید کنندگان سیگار در ایالات متحده آمریکا در حالی در سال گذشته میلادی 203 میلیارد و 700 میلیون نخ سیگار فروختند که مردم این کشور با عوامل استرس زای ناشی از شیوع گسترده بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کردند. این رقم در سال 2019، 202 میلیارد و 900 میلیون نخ سیگار بود.

مطالعه بیشتر: کمپین خلاقانه برای مبارزه با سیگار

افزایش بودجه تبلیغات جهت افزایش فروش سیگار

شرکت‌های فعال در صنعت دخانیات، توتون و تنباکو در سال 2020 بر بودجه تبلیغاتی خود افزوده و بیش از پیش به تبلیغ سیگار پرداختند. این رقم از 7 میلیارد و 620 میلیون دلار در سال 2019 به 7 میلیارد و 840 میلیون دلار در سال 2020 رسید. این قبیل داده‌های اطلاعاتی در قالب گزارشی موسوم به «گزارش سیگار» از سوی آژانس از سال 1967 میلادی تاکنون به طور دوره ای منتشر می‌شود.

مطالعه بیشتر: آگهی جالب مبارزه با سیگار

مقامات FTC در بیانیه ای مطبوعاتی گفتند: «با توجه روند نگران کننده ای که در این گزارش بر روی آن تاکید شده، کمیسیون به توسعه رویکرد خود در خبر رسانی پیرامون تغییرات در صنعت دخانیات ادامه خواهد داد. از جمله این نکات برجسته می‌توان به اولین مورد افزایش آمار فروش سیگار در آمریکا پس از دو دهه ثبات یا کاهش اشاره کرد». FTC در ادامه گزارش دیگری با محوریت مصرف تنباکوی بدون دود منتشر کرد که از افزایش آمار فروش آن نیز در سال 2020 حکایت داشت.

منبع: www.nypost.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0