قاعدگی زنان با این کمپین تبلیغاتی تسهیل خواهد شد

قاعدگی زنان

پروژه ارائه داده شده در قالب یک کمپین تبلیغاتی به منزله راه حل مساله‌ای است که به تازگی مطرح شده است. ایام قاعدگی زنان بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی یک زن را تشکیل داده و از دوران قدیم تاکنون در این دوران زنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند که تقریبا نیمی از زندگی در آن‌ها با همراه است.

آسان شدن قاعدگی

لزوم همراه شدن با موج پیشرفت و مدرنیته در دنیای امروز، زنان را به این فکر وا می‌دارد که بهتر است دست به انتخاب گزینه‌هایی بزنند که دوران قاعدگی را برای آن‌ها راحت تر از قبل می‌کند. در ادامه در راستای تسهیل شرایط زندگی در این دوران، هدف از اجرای یک پروژه جدید راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی جالب و جذاب به منظور تبلیغ کاپ‌های قاعدگی است.

مطالعه بیشتر: کدام کشورها بیشترین مدیران زن را دارند

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی زنان یک گزینه راحت و مطمئن به شمار می‌رود که با توجه به نیاز‌های هر خانم در دوران قاعدگی در نهایت خوبی و زیبایی طراحی و تولید شده است. هر زن در زندگی خود نیاز به دریافت راهنمایی و نکات آموزشی در مورد این محصول در حال رشد دارد و باید احساس کند که به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.

مشکل قاعدگی بانوان

این کمپین تبلیغاتی در قالب یک پروژه دانشجویی تحت عنوان «کاپ قاعدگی» در آوریل سال 2022 میلادی در هند راه اندازی شد. کمپین تبلیغاتی فوق برای برند «Sirona Hygiene» توسط مدرسه تبلیغاتی «کالج هنر‌های کاربردی Rachana Sansad» ایده پردازی و اجرا گردید. این کمپین تبلیغاتی رسانه ای چاپی مربوط به شاخه سلامت بوده و شامل شش آگهی تبلیغاتی چاپی جذاب و قابل توجه است که اخیرا به وسیله یک دیزاینر خوش فکر و توانمند به نام «سامرودی ماهاجان» طراحی و چاپ شدند.

جام قاعدگی زنان

پشت این کمپین تبلیغاتی مدرسه تبلیغات «کالج‌ هنر‌های کاربردی Rachana Sansad» در شهر بمبئی و در کشور هند ایستاده است.

منبع: www.adsoftheworld.com