برند لوازم خانگی هایسنس اسپانسر رسمی جام جهانی فوتبال می‌شود

لوازم خانگی هایسنس

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا بیستم اکتبر اعلام کرد که هایسنس ، یک برند لوازم خانگی الکتریکی پیشرو در حوزه فناوری مدرن، اسپانسر رسمی جام جهانی 2022 قطر خواهد بود. به گفته او، با محصولات برتر و فناوری مدرن و پیشرفته هایسنس، همگان امیدوارند که از طریق یک نوع نوآوری تکنولوژیکی، امکان کسب تجربه تماشای فوتبال به شکلی فراموش نشدنی برای هواداران این ورزش جذاب در سرتاسر جهان فراهم شود. با حمایت دائمی از جام ملت‌های اروپا و جام‌های جهانی، هایسنس تنها شرکت چینی در دنیاست که برای چهارمین سال متوالی اسپانسر رویداد‌های بزرگ جهانی شده و جایگاهی برجسته در این رابطه کسب کرده است.

مطالعه بیشتر: هیجان برندها در جام جهانی فوتبال

اسپانسری رویدادهای ورزشی

جام جهانی قطر 2022

رویداد‌های ورزشی بزرگ جهانی همیشه فرصتی بی نظیر برای ارائه و تبلیغ فناوری‌های مدرن نمایش و پخش تصویر به وجود آورده اند. آوریل 2017، برای اولین بار همکاری هایسنس و فیفا نتیجه داد و به موجب آن فدراسیون جهانی فوتبال، هایسنس را برای پخش زنده رویداد‌های ورزشی و توسعه محصولات نمایشی پیشرفته انتخاب کرد. با انتصاب هایسنس به عنوان اسپانسر رسمی پخش تلویزیونی جام حهانی، استفاده از یک سری فناوری‌های مدرن و پیشرفته، از جمله تخمین و جبران حرکت (MEMC)، حالت اسپرت، تکنولوژی تشخیص چهره برای شناسایی فوتبالیست‌ها و جستجوی تصویری تعاملی مبتنی بر هوش مصنوعی، تماشای فوتبال به تجربه ای شخصی برای طرفداران تبدیل شد. به اعتقاد آقای اینفانتینو، مشارکت دو جانبه فیفا و هایسنس امکان کسب تجربه ای فراگیر را برای دوستداران فوتبال در سرتاسر جهان به وسیله فناوری مدرن، نوآوری و ابتکار فراهم خواهد کرد.

مطالعه بیشتر: جام‌جهانی فوتبال و تبلیغات برند و شرکت‌های مختلف در ایران و جهان

همکاری برند لوازم خانگی هایسنس و فیفا در 2018

فیفا و برند لوازم خانگی هایسنس قبلا در جام جهانی 2018 روسیه با یکدیگر همکاری کرده بودند. همکاری نزدیک تر آن‌ها در طول جام جهانی 2022 منجر به تولید محصولات بیشتری خواهد شد و سهامداران نیز بیش از پیش از این معامله سود خواهند برد. به باور آقای اینفانتینو، فیفا به این واقعیت پی برده که هایسنس همیشه اهمیت زیادی برای حفظ منابع انرژی، حفاظت از محیط زیست و پروسه بازیافت قائل است، تعهدی که بازتاب آن را به طور کامل در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و بازیافت محصولاتش می‌توان دید زیرا این دو نهاد همچنان به گسترش ابعاد همکاری با یکدیگر ادامه می‌دهند. تلویزیون لیزری توسعه یافته توسط هایسنس در مقایسه با تلویزیون‌های ال سی دی موجود در بازار، مصرف برق را تا بیش از 50 درصد کاهش می‌دهد. این عاملی است که تاثیری قابل توجه بر روی تصمیمات خرید مصرف کنندگان خواهد گذاشت.

هایسنس در جام جهانی روسیه

مطالعه بیشتر: تبلیغات در جام جهانی 2018 روسیه

آقای اینفانتینو در نهایت افزود: «ما تقریبا یک سال تا میزبانی جام جهانی 2022 قطر فاصله داریم، رویدادی که انتظار می‌رود تجربه ای فراموش نشدنی را هم برای کشور میزبان و هم برای هواداران فوتبال در همه جای دنیا به ارمغان بیاورد.» فیفا متعهد شده تا با اطلاع رسانی در مورد پیشرفت علم و فناوری از طریق قدرت فوتبال، تاثیری مثبت بر روی جامعه بگذارد. با حمایت هایسنس، انتظار می‌رود که جام جهانی قطر جشنی زیبا از لحاظ بصری برگزار کند تا برای همیشه به عنوان یک رویداد ورزشی واقعا نمادین در یاد‌ها بماند.