عطر جدید برند فورد برای عاشقان بوی بنزین

برند فورد
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند فورد دست به ارائه یک عطر با رایحه دل انگیز بنزین برای آن دسته از رانندگانی است که مایلند بر یک ماشین فورد تمام برقی «Mach-E GT» سوار شوند اما در عین حال عاشق و شیفته عطر بنزینی هستند که برایشان تداعی‌گر رشد و بزرگ شدن با خودرو‌های موستانگ خواهد بود.

مطالعه بیشتر: فورد و هشدار در مورد پیامک در رانندگی

نتایج یک سری تحقیقات نشان می‌دهند که 70 درصد از رانندگان همزمان با تغییر رویکرد از خودرو‌های بنزینی به برقی دلشان برای بوی دل انگیز بنزین تنگ خواهد شد. بر اساس نتایج نظرسنجی‌های مختلف، جذابیت احساسی خودرو‌های بنزینی هنوز چیزی است که رانندگان تمایلی به دور شدن از آن ندارند. جی وارد، مدیر ارتباطات محصول اروپا، گفت: «عطر Mach Eau با رایحه بنزین طوری طراحی و تولید شده که عطر سوخت جذابی را یادآوری کند که هنوز به سوی آن تمایل دارند.»

عطر شرکت فورد

این عطر برند فورد با رایحه بنزین هنوز در دسترس نیست و امکان خرید آن وجود ندارد اما در جشنواره سرعت «گودوود» از آن رونمایی شد. در آن جا عاشقان ماشین یا همان ماشین باز‌ها این عطر بخصوص را امتحان کرده و راضی بوده اند.

مطالعه بیشتر: بیلبورد تلویزیون هوشمند دوو

برند فورد با همکاری پیا لانگ، یکی از عطرسازان عضو انجمن عطرسازان بریتانیا موفق شد او را وادارد تا از مواد شیمیایی موجود داخل ماشین، موتور و بنزین در فرایند ساخت این عطر خاص و ویژه الهام بگیرد. در نهایت عطری به دست آمد که ترکیبی از رایحه‌های زنجبیل آبی، اسطوخودوس، شمعدانی و چوب صندل است. این عطر در عین حال تم متالیک، دودی و لاستیکی نیز دارد. در نهایت بر روی عطر تصویری از یک حیوان مشاهده می‌شود که به نوعی تداعی گر اسبی است که جزئی جدا نشدنی از لوگوی برند فورد ماستانگ خواهد بود.

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0