بستن
آمار و ارقامتبلیغات

معروف ترین شرکت های تبلیغاتی با توجه به نتایج گوگل

advertising

شرکت تبلیغاتی، شرکتی است که طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا افراد را بر عهده می‌گیرد. شرکت تبلیغاتی به مشتری خود کمک می‌کند تا پیام خود را در وقت مناسب و از طریق رسانه مناسب به افراد مناسب یا همان جامعه هدف برساند. در این مقاله قصد داریم چند مورد از معروف‌ترین شرکت های تبلیغاتی را معرفی کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب شرکت تبلیغاتی مدنظر خود کمک کرده باشیم. لازم به ذکر است معیار ما در تهیه لیست شرکت های تبلیغاتی جستجوی گوگل است؛ شرکت‌های لیست شرکت‌هایی هستند که با جستجوی کلمه «شرکت تبلیغاتی» در دو صفحه اول نتایج گوگل ظاهر می‌شوند.

شرکت تبلیغاتی ایران نوین

یکی از بزرگترین شرکت‌ها در میان شرکت های تبلیغاتی ایران، کانون تبلیغاتی ایران نوین است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است. این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند. بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی تلویزونی برندهای معتبر را کانون ایران نوین ساخته است. البته این شرکت در زمینه‌های مربوط به دیجیتال مارکتینگ نیز فعال است.

شرکت تبلیغاتی بادکوبه

حوزه فعالیت آژانس تبلیغاتی بادکوبه نیز تقریباً مشابه کانون ایران نوین است. این شرکت در حوزه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، رسانه‌های چاپی، برگزاری رویدادها و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

کانون تبلیغاتی مات

کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده بیشتر در زمینه غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در حوزه‌های تولید تیزر، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی آوانگار

آژانس تبلیغاتی آوانگار در حوزه‌های تولید محتوای دیجیتال، مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار، تولید و طراحی گرافیک و هدایای تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه‌های چاپی فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان زیرمجموعه گروه فراسو است. خدمات این شرکت بیشتر در حوزه تولید محتوا و تبلیغات دیجیتال است و خدماتی مثل طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و همچنین طراحی برندبوک و بیلبورد را نیز انجام می‌دهد.

شرکت تبلیغاتی طوسی

شرکت تبلیغاتی طوسی بیشتر در زمینه برندینگ، طراحی لوگو، طراحی سایت و اپلیکیشن فعالیت می‌کند. البته این شرکت تبلیغاتی خدمات طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

شرکت تبلیغاتی فرادید هنر

عمده فعالیت شرکت فرادید هنر در حوزه تبلیغات محیطی است. همچنین این شرکت در زمینه طراحی غرفه‌های نمایشگاهی، طراحی و چاپ و دیجیتال مارکتینگ نیز فعال است.

شرکت تبلیغاتی کوشا

شرکت تبلیغاتی کوشا در زمینه تولید تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون و رسانه‌های دیجیتال، کمپین‌های BTL،  و همچنین بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند.

کانون تبلیغات طرح باران

عمده فعالیت شرکت طرح باران در حوزه تبلیغات محیطی است. از سایر خدمات این شرکت می‌توان به تولید و پخش آگهی‌های تلویزیونی، درج آگهی در مطبوعات، طراحی هدایای تبلیغاتی و همچنین دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

شرکت تبلیغاتی هنر روز

اصلی‌ترین خدماتی که شرکت تبلیغاتی هنر روز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تولید تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و تولید محتوای ویدئویی برای رسانه‌های دیجیتال است. البته این شرکت در سایر زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ و طراحی و چاپ نیز فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی سی سرو

عمده فعالیت‌های شرکت سی سرو در حوزه دیجیتال مارکتینگ است و خدماتی چون بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، طراحی سایت و اپلیکیشن و سایر خدمات بازاریابی دیجتال را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

شرکت تبلیغاتی کروشه

شرکت تبلیغاتی کروشه در حوزه‌های برندینگ، تولید تیزر، عکاسی صنعتی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و اپلیکیشن، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند.

آژانس تبلیغاتی اشاره

آژانس تبلیغاتی اشاره بیشتر خدماتی مثل ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی محیطی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این آژانس در حوزه تولید محتوای دیجیتال برای رسانه‌های مختلف نیز فعالیت می‌کند.

آژانس تبلیغاتی سروش سیما

سروش سیما بیشتر در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی فعالیت می‌کند، این شرکت خدمات تبلیغات در رادیو و رسانه‌های چاپی، طراحی گرافیکی و تبلیغات دیجیتال را نیز ارائه می‌دهد.

آژانس تبلیغاتی ساینا

عمده فعالیت شرکت تبلیغاتی ساینا در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است. این شرکت همچنین خدمات مشاوره و تحقیقات بازاریابی، طراحی و چاپ و دیجیتال مارکتینگ را نیز ارائه می‌دهد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران ۹ اسفند ماه سال جاری (۱۳۹۶) با حضور شرکت‌های تبلیغاتی
اینستاگرام Instagram اخیرا اعلام کرده است که در حال حاضر در حدود ۵۰۰ میلیون نفر
یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات دیجیتال Digital Advertising استفاده از روش پرداخت به ازای کلیک
برچسب : آژانس تبلیغاتیشرکت تبلیغاتیشرکت های تبلیغاتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بسیاری از شرکت­‌ها برای ارتباط با مخاطبین خود به فیسبوک،…