نمایشگاه لوازم خانگی دکوراتیو تر از نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

هفتۀ سوم دیماه 1392 با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی زیر خاتمه پیدا کرد:
– سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی
– چهارمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری کشاورزی ، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته
– دومین جشنواره رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و صنایع وابسته
– چهارمین نمایشگاه بین‌المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن

البته عمدۀ سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی به شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی و شرکت‌های ارائه دهندۀ آیتم‌های دکوراسیون و مبلمان خانگی تعلق داشت.
ولی نکتۀ جالب این بود که حال و هوای نمایشگاه با نام آن همخوانی نداشت و انتظاری که از نمایشگاهِ معماری و دکوراسیون می‌رفت حتی در اجرای غرفه‌های شرکت‌کنندگان به چشم نمی‌خورد و تقریباً می‌توان گفت هیچ اثری از دکورهای خلاقانه نبود جز نمایش‌های فروشگاهیِ متریال و از همه جالب‌تر اینکه حتی برخی شرکت‌کنندگان اجازۀ عکاسی را نیز نمی‌دانند!!!
البته وقتی را هم جویا می‌شدید، خودشان هم نمی‎‌دانستند و فقط اظهار می‌داشتند که همه چیز در وب‌سایت هست! خوب اگر در سایت هست، پس علت منعِ عکاسی چیست و گذشته از این‌ها طرح‌ها آنچنان خلاقانه نبود که علاقه‌ای به کپی‌برداری از آنها باشد!

مطالعه بیشتر: نمایشگاه دکوراسیون و مبلمان اداری

دکور-imarketor3
دکور-imarketor1
به هر حال پس از گذر از سالن‌های فوق با ورود به نمایشگاه لوازم خانگی با تعدد بسیاری تولید‌کنندۀ گاز رومیزی و هود روبرو می‌شدید و در سالنی دیگر با شرکت‌های تولید چینی و کریستال که البته این دو سالن بخاطر غرفه‌های شیک‌تر بیشتر از مورد قبلی، حال و هوای نمایشگاهی داشتند و از طرفی قدرت حضور را با گروه کارخانجاتِ مقصود می‌شد حس کرد که یک سالن کامل را با سه نوع دکور متفاوت در اختیار داشت و حداقل با این حضور عظمت خود را به رخِ بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان می‌کشید.
دکور-imarketor5
دکور-imarketor4
امااستقبال عمومی و حضور گستردۀ بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را می‌توان از بارزترین نکاتِ این نمایشگاه ارزیابی کرد که با وجود کم فروغ بودن انواع و اقسام نمایشگاه‌های بین‌المللی در سال 1392، یک نمرۀ مثبت را در کارنامۀ ستادِ برگزاری این نمایشگاه ثبت کرد.
دکور-imarketor2
دکور-imarketor6
پوستر نمایشگاه‌ها را در زیر ببینید:
09-2-l
10-2-d (1)

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0