نوشابه زیرو پپسی به طرفداران کوکاکولا دلداری می‌دهد

نوشابه زیرو پپسی به طرفداران کوکاکولا دلداری میدهد | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اگر در تازه ترین به روز رسانی کوکاکولا نتوانسته وعده ارائه بهترین کوکا دنیا را با «Coke Zero Sugar» محقق کند، استرس نداشته باشید زیرا پپسی با محصول ” نوشابه زیرو پپسی ” اینجاست تا نگرانی شما را برطرف کند.

پپسی در ادامه تاکید می‌کند که حالا دیگر زمان آن فرا رسیده تا تغییر رویه دهید. ایا برای تسلی خاطرتان می‌توانیم برای شما نوشابه خریده و درد و غمتان را تسکین دهیم؟

شرکت پپسی وقتی دید که کاربران رسانه‌های اجتماعی از تغییر شکل Coke Zero Sugar راضی نبوده و طعم و مزه آن نیز به دلشان نمی‌نشیند، آغوش گرم خود را به روی آن‌ها گشود.

پپسی مدعی است که علاقمندان به کوکاکولا وقتی با طعم و مزه نوشابه‌های «Pepsi Zero Sugar» آشنا شوند، دیگر کوکا کولا را برای همیشه کنار خواهند گذاشت. در حقیقت مدیران پپسی آنقدر به نوشابه‌های خود اطمینان دارند که مژده می‌دهند بتوانند هزینه خرید یک بطری نوشابه 20 اونسی کوکا کولا را جبران کرده و دل این طرفداران دلشکسته را به دست آورند.

بیشتر بخوانید : نوشابه زیرو کوکاکولا دیگر تولید نمی‌شود!

نوشابه زیرو پپسی به طرفداران کوکاکولا دلداری میدهد | آیمارکتور

چالش نوشابه زیرو پپسی و کوکاکولا

این برند همچنین از همه کسانی که از Coke Zero Sugar ناامید شده اند می‌خواهد تا این خبر را رسمی کنند: اعلام خبر جدایی خود از Coke Zero Sugar در رسانه‌های اجتماعی. این حرکت گستاخانه را می‌توان با ارسال عکسی از خود تحت عنوان «زیبایی جدید» یا همان Pepsi Zero Sugar انجام داد و با استفاده از هشتگ #MyCokeBreakUp آن را با دیگران به اشتراک گذاشت.

بیشتر بخوانید:  شرکت هواپیمایی کره و ویترین تعاملی آن برای مسافران

مطالعه بیشتر: کمپین جذاب کوکاکولا در سوئیس

به این ترتیب، طرفداران قدیمی Coke Zero Sugar به لطف نوشابه بدون قند پپسی از دلشکستگی نجات پیدا کرده و با استفاده از یک کوپن اهدایی، یک بسته 12 تایی نوشابه Pepsi Zero Sugar را رایگان از شرکت هدیه خواهند گرفت. در ادامه طی یک عملیات قاطع و موفقیت آمیز یکباره طرفداران غمگین و رنجور کوکا کولا راه نجاتی پیدا کرده و بر این چالش احساسی فائق می‌آیند.

پپسی در نهایت قصد دارد این پیام را به گوش طرفداران کوکا کولا برساند: «در شرایطی که شما همچنان شاهد تغییر طعم و مزه New Coke Zero هستید، محصولات ما همیشه طعم و مزه اولیه خود را حفظ خواهند کرد.»

منبع : www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0