در آگهی تبلیغاتی نوشیدنی انرژی زا استارباکس هیجان به تصویر کشیده می شود

نوشیدنی انرژی زا
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آگهی تبلیغاتی استارباکس به دنبال راه اندازی خط تولید و عرضه یک نوشیدنی انرژی زا به نام «Starbucks BAYA Energy» اجرا و پخش شد. این نوشیدنی حاوی کافئینی است که به طور طبیعی در میوه درخت قهوه یافت می‌شود. در ادامه ویتامین سی موجود در این نوشیدنی انرژی زا آنتی اکسیدان‌های لازم برای حمایت از مصرف کننده در برابر بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی را در خود دارد.

با توجه به نیاز روز افزون افراد به انرژی، میزان مصرف نوشیدنی‌های انرژی زا نیز مدام در حال افزایش است. با در نظر گرفتن این موضوع که مجموع فروش نوشیدنی‌های انرژی زا در سال 2021 با 48 درصد رشد نسبت به سال 2016 به 16 میلیارد دلار رسیده است، نوشیدنی‌های انرژی زا یکی از پر فروش ترین و ماندگارترین نوشیدنی‌ها در عرصه نوشیدنی‌های غیر الکلی به شمار می‌روند.

برای تبلیغ این نوشیدنی انرژی زا «Starbucks BAYA»، تیم سفارش دهنده با آژانس تبلیغاتی «Energy BBDO» همکاری کرد تا یک آگهی تبلیغاتی خلاقانه و منحصر به فرد تحت عنوان «آن انرژی که خوب است» تولید و منتشر شود. این آگهی تبلیغاتی از خوبی‌های نوشیدنی انرژی زا «Starbucks BAYA» می‌گوید و این ایده پشت آن قرار دارد که وقتی سرشار از انرژی مثبت هستید، این انرژی در تمام امور روزمره خود را نشان می‌دهد.

در این راستا یک کمپین بازاریابی یکپارچه (شامل یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی و تور سمپلینگ سراسری در سطح ملی، نوآوری‌های اجتماعی، فعالیت‌های دیجیتال، تلاش‌های بخش روابط عمومی، اینفلوئنسر و ابتکاراتی در مسیر جذب خریدار) طی چند مرحله مختلف در بهار و تابستان سال 2022 راه اندازی می‌شود.

بیشتر بخوانید:  تبلیغات چریکی : شخصیت بازی تاج و تخت در خیابان‌های لندن Game of Thrones

آگهی تبلیغاتی نوشیدنی انرژی زا جدید استارباکس تحت عنوان «Starbucks BAYA» در تاریخ 13 ماه مه امسال در سینما‌ها به نمایش در خواهد آمد. فیلم تبلیغاتی فوق به کارگردانی «هنری شولفیلد» با فیلمبرداری روان و کارگردانی هنری ممتاز و برجسته ساخته و پرداخته شد.

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0