جدیدترین پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی در سال 2021

Brand Mentality پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی

Sightly، یک شرکت پیشرو در زمینه بازاریابی و فناوری رسانه، از راه‌اندازی Brand Mentality پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود که ترکیبی از هوش احساسی و فرهنگی است، برای توانمندسازی برند‌ها و آژانس‌ها برای پیش بینی تهدیدها و فرصت‌ها و پاسخگویی لحظه به لحظه در بازار با سرعت و مقیاس بهتر خبر داد.

Adam Katz مدیر ارشد Sightly: سال‌هاست مناسب بودن و ایمنی، دغدغه برندهاست اما با اتفاق‌هایی که امروزه افتاده و سوءاستفاده‌هایی که از اعتماد مصرف‌کنندگان می‌شود، قبل از هر چیزی مهم‌ترین کار این است که باید ذهنیت درستی برای مشتری خود ایجاد کنید.

قبل از اینکه در زمینه امن و مناسب بودن برند بازاریابی را شروع کنید، باید بدانید که چگونه می‌خواهید در بازار عمل کنید.

پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعیازآنجاکه ذهنیت هر فرد منحصربه‌فرد است، معمولاً ریسک یک برند، فرصت برند دیگری می‌شود. Brand Mentality به هدف تغییر ذهنیت معمولی و ساخت سیستمی پویا برای پاسخ به اتفاقات و مسائل مربوط به هر مشتری ساخته شده است. این پلتفرم به ساخت ذهنیت منحصربه‌فرد به برندها کمک می‌کند و قادر است تهدیدات، فرصت‌های در حال ظهور، واکنش‌ها و رویدادهای ترند و جدید را شناسایی کند و سپس نظر واقعی برند را از طریق کانال‌های رسانه‌ای و بازاریابی منتشر کند.

Brand Mentality با استفاده از هوش فرهنگی و عاطفی بی‌نظیری که دارد، می‌تواند حجم گسترده‌ای از داده‌ها در رسانه‌های اجتماعی، سنتی و مردمی فراهم کند.

Marissa Price، SVP خدمات مشتری در Sightly می‌گوید: اکنون‌که دیده‌شدن در اینترنت مهم است، نمی‌توان سرعت وایرال شدن را نادیده گرفت.
طبق تجربه من در طول سالیان کار با بسیاری از برندهای تجاری در آژانس‌های تبلیغات دیجیتالی، موضوعات پرطرفدار هرگز به‌سرعت فعلی مورد توجه قرار نگرفته‌اند. ظرف چند روز فرصت‌ها می‌آیند و می‌روند. با Brand Mentality که یک پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی است، ما می‌توانیم به برندها کمک کنیم تا در لحظه مناسب، وارد این موضوعات شده و اگر دیگر مناسب نبود، به‌راحتی کنار بکشند.

امروزه بازاریابی با سرعت بیشتری تغییر می‌کند که ساخت استراتژی بازاریابی برای بازاریابان را سخت و زمان‌گیر کرده است. eMarketer اواخر سال گذشته گزارش داد که بسیاری از بازاریابان برندها زمان برنامه‌ریزی برای شبکه اجتماعی را نسبت به زمان قبل از همه‌گیری کرونا به نصف کاهش دادند.

به گفته یکی از مشتریان Sightly ،Brand Mentality چشم ما را به واقعیت امروزه رسانه‌های اجتماعی بازکرده است. ما باید برای تمام اتفاقات دیوانه‌واری که در جهان اتفاق می‌افتد آماده شویم.

به گفته Ralph Mack مدیرعامل Sightly، این شرکت همیشه برای تأمین نیازهای مشتریان خود نوآوری داشته است. تیم ما مشکلات تأثیرگذار بر بازاریابان در سال 2020 را تشخیص داده، فرصت را غنیمت شمرده و پلتفرمی منحصربه‌فرد ابداع کرده است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است، برای مشاوره با ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

منبع: martechseries.com