چیپس گوگل و کمپین تبلیغاتی Pixel 6 در ژاپن

چیپس گوگل
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اکثر غول‌های فناوری لقمه را دور سرشان نچرخانده و در معرفی محصولات خود مستقیماً به جزئیات فنی می‌پردازند. اما این بار گوگل رویکردی متفاوت را برای معرفی و شناساندن یک تراشه کامپیوتری پیش گرفته است.

تبلیغ تراشه جدید کامپیوتری گوگل با روشی متفاوت!

واقعیت این است که شرح نحوه عملکرد یک تراشه کامپیوتری برای افراد عادی سخت بوده و لازم است شیوه‌ای متفاوت برای این کار اتخاذ شود. کمپانی گوگل در راستای تبلیغ اولین سیستم «خود طراحی شده» (self-designed) بر روی تراشه یا همان SoC، با کلمات بازی کرده و همه چیز را دو پهلو توضیح می‌دهد.

به گزارش وب‌سایت خبری تحلیلی «Android Authority»، این شرکت بزرگ فعال در عرصه فناوری با ارائه بسته‌های چیپس با نام «Google Original Chips»، توجه عموم مردم در ژاپن را به تراشه‌ای با نام «Original Tensor Chip» جلب کرده که برای استفاده در گوشی‌های تلفن همراه پیکسل سری 6 طراحی شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های هوشمندراهنمای خرید موبایل در سال 2021

چیپس نمکی گوگل

همان طور که مسئولان وب‌سایت «Android Authority» گزارش داده‌اند، گوگل به این ترتیب کاری کرده تا آوازه تولید یک تراشه کاملا جدید و اورجینال به اسم «Tensor chip» به گوش همه مردم در ژاپن برسد.

مطالعه بیشتر: بازاریابی ژاپنی و خبرساز شدن آن

آن‌ها باید بدانند که این تراشه توسط خود شرکت طراحی شده و در فرایند تولید گوشی‌های تلفن همراه هوشمند پیکسل سری 6، در آینده به کار می‌آید. با این وجود در حال حاضر فقط 10 هزار بسته از این «چیپس‌های نمکی گوگل» در دسترس عموم مردم این کشور آسیایی قرار گرفته است.

به گفته مدیران و مقامات شرکت گوگل در ژاپن، این بسته چیپس‌های اورجینال، امکان لذت بردن از چیپس‌های سیب زمینی ترد و خوشمزه‌ای را فراهم می‌کند که 100 درصد محصول گوگل بوده و داخل شرکت تولید شده‌اند. در حقیقت گوگل می‌خواهد با استفاده از خاصیت ترد بودن و اورجینال بودن چیپس، به دو ویژگی مهم تراشه، یعنی «ظرافت در طراحی» و «تولید شده توسط کمپانی گوگل»، اشاره کند.

بیشتر بخوانید:  اپل در روز زمین سامسونگ را به کپی‌بردای تشویق کرد!

مطالعه بیشتر: برای چیپس توییت کنید!

گوشی‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای اولین بار در پاییز امسال معرفی شدند. تولید این تراشه، حاصل سال‌ها تلاش‌ و تجربه متخصصان گوگل است تا بتواند به درستی این تراشه را در گوشی‌های هوشمند خود جای دهد. وجود تراشه فوق، بالاترین سطح از امنیت سخت افزاری در سری تلفن‌های همراه پیکسل را دارد. همچنین، امکان ثبت عکس‌های واضح از تصاویر متحرک و ترجمه و آوردن زیرنویس لحظه‌ای مخصوص فیلم‌های خارجی را برای کاربران فراهم می‌کند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0