در مسیر محو کرونا شعار تبلیغاتی کی اف سی احیا می‌شود!

شعار تبلیغاتی کی اف سی

شیوع کرونا شعار تبلیغاتی شصت‌ساله کی اف سی KFC با عنوان «لیسیدن انگشت‌ها حس خوبی به آدم می‌دهد» یا “It’s Finger Lickin’ Good” را نامناسب جلوه داد و باعث شد تا برند کمی دچار بحران هویت گردد؛ بنابراین این رستوران فست‌فود زنجیره‌ای مجبور شد که در روند استفاده از شعار فوق کمی وقفه انداخته و به دنبال کشف و اجرای ایده‌های دیگر باشد.

مطالعه بیشتر: بچه پولدارها و کمپین کی اف سی

پس از آزمایش‌های فراوان به نظر می‌رسد که هیچ‌چیز بهتر از این شعار قدیمی نیست، در نتیجه رستوران دست به احیاء شعار قدیمی خود زد تا با بازگشایی رستوران‌ها در انگلیس همسو شود.

کمپین تبلیغاتی جدید برند موسوم به «Your Chicken Could Never»، محصول آژانس Mother، روز‌های مهم و خبرسازی را جشن می‌گیرد که جنون کی اف سی قلب و روح مشتریان را فراگرفته انگار که مرغ تمام شده است. این کلیپ با شعار تبلیغاتی نوستالژیک «لیسیدن انگشت‌ها حس خوبی به آدم می‌دهد»، پایان می‌یابد.

به گفته جک هینچلیف، مدیر بازاریابی کی اف سی در انگلستان و ایرلند، هدف از به اشتراک گذاشتن این آگهی تبلیغاتی با دیگران، سراییدن غزلی برای طرف‌داران است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: «آن‌ها همیشه بی‌قیدوشرط از برند محبوب خود حمایت کرده و دائماً تعهد و ارادت خاصشان به کی اف سی را به طرز شگفت انگیزی به ما نشان می‌دهند.» They have been unwavering and constantly show us their dedication in wonderful ways,”

منبع: www.designtaxi.com