کمپین تبلیغاتی هد اند شولدرز: شانه‌ها زیر بار شوره موی سر خم می‌شوند

کمپین تبلیغاتی هد اند شولدرز
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

هر روز، از هر سه نوجوان در دنیا یک نوجوان تحت سلطه یک موجود دیگر قرار می‌گیرد. در این میان افرادی که شوره سر دارند، دو برابر بیشتر از بقیه اذیت می‌شوند. با در نظر گرفتن این دیدگاه، کمپین تبلیغاتی هد اند شولدرز با همکاری سازمان خیریه ضد خشونت «Anti Bullying Pro» تلاش کرد تا به 1 میلیون جوان، پدر و مادر و افراد بزرگسال بیاموزد تا در برابر همه شکل‌های مختلف زورگویی بایستند.

بیش از 60 سال است که کمپانی هد اند شولدرز در صدد است تا به طور مفید و موثر شوره سر را درمان کند. اما درمان شوره سر صرفا و تنها نیمی از کار و ماموریت برند را تشکیل می‌دهد. با نگاهی به آینده، هدف از تولید و عرضه شامپو هد اند شولدرز، بهبود سطح زندگی مردم به همراه کاهش اثرات اجتماعی و همچنین عاطفی منفی ناشی از خشکی پوست سر، پوسته پوسته شدن و شوره سر خواهد بود.

برای تغییر محور بحث و گفتگو پیرامون شوره سر، کمپین تبلیغاتی هد اند شولدرز همراه با سازمان خیریه «Anti Bullying Pro» به منظور توانمند سازی 1 میلیون نوجوان در سرتاسر اروپا، شروع کننده مبارزه با ظلم و زورگویی شد. شامپو هد اند شولدرز با ارائه مطالب آموزشی در مدارس، دستیابی به هدف فوق را پایه و اساس فعالیت‌های خود قرار می‌دهد.

سرمایه اصلی این کمپین تبلیغاتی خلاقانه و موفق فیلمی از منظر جوانان است که در قالب داستانی احساسی نشان می‌دهد این تکه‌های کوچک سفید چقدر می‌توانند سنگین باشند و کاری کنند تا شانه‌هایشان زیر بار این شوره‌ها خم شوند.

کمپین تبلیغاتی هد اند شولدرز در شاخه لوازم آرایشی و بهداشتی بوده و توسط آژانس تبلیغاتی «Valtech Radon» ایده پردازی، اجرا و فیلمبرداری شد. در نهایت مارکوس لاندین، از پس انجام وظیفه سنگین کارگردانی و همچنین الیاس برگکویست از پس مسئولیت مدیریت فیلمبرداری کمپین تبلیغاتی به خوبی برآمد.

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0