کمپین تبلیغاتی واتساپ می‌خواهد اعتمادتان را به سوی خود جلب کند

کمپین تبلیغاتی واتساپ می‌خواهد اعتمادتان را به سوی خود جلب کند
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی واتساپ می‌خواهد اعتمادتان را به سوی خود جلب کند

نرم افزار پیام رسان فیسبوک، طرح مبتکرانه «ارسال پیام خصوصی» را راه اندازی کرد که به تبلیغ مزایای رمزگذاری نقطه به نقطه می‌پردازد.

بیشتر بخوانید : تفاوت اینستاگرام با توییتر

واتساپ اخیرا با راه اندازی کمپین «ارسال پیام‌های خصوصی» در مکزیک، اولین کمپین بازاریابی بین المللی خود را به منظور تاکید بر روی مزایای رمزگذاری نقطه به نقطه و تبلیغ چگونگی محافظت از حریم خصوصی کاربران حین تبادل پیام، راه اندازی کرد.

کمپین تبلیغاتی واتساپ می‌خواهد اعتمادتان را به سوی خود جلب کند

کمپین سه مرحله ای فوق از 14 ژوئن در انگلیس و آلمان شروع شد، در حال حاضر در مکزیک، فرانسه و اندونزی جریان دارد و در آینده نیز در هند و برزیل به پایان خواهد رسید.

کمپین تبلیغاتی واتساپ در مکزیک به طور کلی آنلاین برگزار خواهد شد. این کمپین چند بخشی به تاکید بر روی اهمیت امکان چت و گفتگوی خصوصی می‌پردازد و در صدد است تا به شما اطمینان دهد که هیچ کس دیگری نمی‌تواند پیام‌هایتان را ببیند. به این ترتیب کاربران  یقین پیدا می‌کنند که پیام‌های ارسالی به عزیزانشان توسط واتساپ یا شرکت مادر آن، فیسبوک، خوانده نمی‌شود.

بیشتر بخوانید : اسنپ یا تپسی ؟ فیلیمو یا نماوا ؟

کمپین تبلیغاتی واتساپ می‌خواهد اعتمادتان را به سوی خود جلب کند

مکالمات خصوصی اما زمان دار !

در طول کمپین، واتساپ بر روی نوآوری‌های مختلف در حوزه حریم خصوصی، مثل پیام‌های موقتی تاکید خواهد کرد که به افراد اجازه می‌دهند تا مدت زمان ماندن پیام در چت‌های خود را مشخص کنند. به تازگی واتساپ تایید کرده که قصد دارد گزینه پیام‌های موقتی را که اولین بار سال گذشته در واتساپ ارائه داده شد را اواخر تابستان توسعه دهد. این قابلیت‌های جدید در رابطه با حفظ حریم خصوصی بخش مهمی از برنامه‌های واتساپ برای ایجاد گپ‌های ذرون برنامه ای تا حد امکان شبیه به مکالمات شخصی است.

کمپین در حالی توسعه می‌یابد که رقابت در بخش پیام‌های خصوصی افزایش یافته است. نتایج مطالعه ای که توسط پلتفرم تحقیقاتی «App Annie» در دسامبر سال 2020 منتشر شد نشان می‌دهد که آن دسته از برنامه‌های پیام رسان که امکان رازداری و حفظ حریم خصوصی را فراهم می‌کنند، از بالا ترین رشد تعامل در پنج سال گذشته برخوردار بوده اند. در پی بحث بر سر حفظ یا عدم حفظ حریم خصوصی در واتساپ، هزاران کاربر از آن مهاجرت یا حد اقل حساب دیگری در سرویس‌هایی مثل سیگنال و تلگرام افتتاح کردند.

بیشتر بخوانید : افزایش فالوور اینستاگرام

واتساپ در شرایط فعلی امکان تبادل پیام‌های خصوصی را برای بیش از دو میلیارد نفر کاربر در سرتاسر جهان به وجود آورده است.

به گفته ویل کاتکارت، رئیس جهانی واتساپ، رمزگذاری نقطه به نقطه از حریم خصوصی و آن دسته از لحظات شخصی که هر روز آن‌ها را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم، محافظت می‌کند. مدیران واتساپ معتقدند که مردم حق دارند بدون شنود از سوی شرکت‌ها یا اشخاص ثالث، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. روسای واتساپ می‌خواهند همه بدانند که این نرم افزار برای محافظت از پیام‌های خصوصی کاربران خود تا کجا پیش می‌رود. کمپین «ارسال پیام‌های خصوصی» بیانگر تعهد شرکت به حفظ حریم خصوصی کاربران می‌باشد.

 

منبع : www.entrepreneur.com