کمپین تبلیغاتی پژو رسم قدیمی سحرخوانی در ماه رمضان را زنده می‌کند

کمپین تبلیغاتی پژو

کمپین تبلیغاتی پژو بر روی آداب و رسوم قدیمی متداول در ماه مبارک رمضان به خصوص سنت زیبای سحرخوانی تمرکز دارد.

برند خودرو ساز اروپایی، پژو، یک کمپین تبلیغاتی جدید را با مضمون ماه مبارک رمضان تحت عنوان «سنت‌هایی که برای همیشه زنده می‌مانند» را راه اندازی کرده که نشان می‌دهد چگونه اعمال یک نوع تغییر مدرن بر روی سنت ‌های قدیمی می‌تواند از سرعت بالای زندگی امروزی کاسته، شرایط را عوض کرده و موفق شود از طریق خلق لحظاتی شاد و برگزاری مهمانی در ماه مقدس رمضان همه را دور هم جمع نماید.

برند پژو فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را با نمایش یک فیلم در دنیای اینترنت جشن می‌گیرد. هدف از انجام این کار نشان دادن این موضوع به بینندگان است که آداب و رسوم قدیمی همچنان نقشی خاص در زندگی امروزی ایفا می‌کنند. این ویدئو در قالب یک کمپین تبلیغاتی بر روی سنتی ویژه موسوم به «سحرخوانی» تمرکز دارد. عنوان «سحرخوان» به افرادی اطلاق می‌گردد که در طول ماه مبارک رمضان در کوچه و خیابان قدم زده و بر طبل می‌کوبند تا مردم را برای سحر بیدار کنند.

مطالعه بیشتر: کمپین ماه رمضان اچ تی سی

هدف از راه اندازی این کمپین تبلیغاتی پژو شرح اهمیت تبدیل لحظات پوچ و توخالی به لحظاتی شاد در میان دوستان و عزیزان، تجدید پیوند‌های قدیمی و مهم تر و ارزشمند تر از همه، لذت بردن از ماه مبارک رمضان در کنار اعضای خانواده است.

به گفته راکش نیر، مدیر عامل برند‌های اروپایی در شرکت خودروسازی «Stellantis» خاورمیانه، رمضان موسم خاصی است که به ما یادآوری می‌کند در وعده افطار دور هم جمع شده و این ماه مبارک را کنار دوستان و عزیزانمان جشن بگیریم. هدف از راه اندازی این کمپین تبلیغاتی تاکید بر روی این نکته است که مدیران پژو اجازه نمی‌دهند سنت‌های قدیمی به خاطره‌ها پیوسته و کمرنگ شوند. در پژو ماموریت اصلی ارتقاء کیفیت زندگی است و در قالب یک تغییر مدرن سنت‌های قدیمی زنده می‌شوند. در کنار آن مدیران شرکت در تلاشند تا مردم را در ماه مبارک رمضان دور هم جمع کنند.

برای بیش از 200 سال، پژو تلاش کرده تا تعادلی کامل میان نوآوری و میراث ارزشمند به وجود آورد. به همین دلیل کمپین تبلیغاتی فوق برای برند از جایگاه خاصی برخوردار است زیرا همچنان به حرکت در مسیر روشن آینده ادامه می‌دهد.

کمپین تبلیغاتی برند جدید پژو در ماه مبارک رمضان تحت عنوان «سنت‌هایی که برای همیشه زنده می‌مانند» در حال حاضر فعال بوده و تا دوم ماه مه سال 2022 در همه پلتفرم‌های دیجیتال اجرا خواهد شد.

منبع: www.zawya.com