P&G و کمپین حفظ محیط زیست: مسئولیتی که باید پذیرفت

کمپین حفظ محیط زیست

شرکت P&G با همکاری آژانس تبلیغاتی Sweetshop شانگهای یک کمپین حفظ محیط زیست تحت عنوان «زیبایی مسئولانه» را راه اندازی کرده که شامل یک کمپین تبلیغاتی به سبک داستان سرایی تصویری می‌شود.

این کمپین حفظ محیط زیست در قالب یک ویدیو با مضمون مد، سفری درباره چیزی که گم شده و مدتی بعد پیدا شده را روایت می‌کند. این ویدئو داستان یک رقصنده و چندین مانکن را در یکی از شعب گروه کارخانجات شرکت «P&G» را دنبال می‌کند که اکسسوری‌های ساخته شده از پلاستیک بازیافتی را بر تن دارند. همزمان با تغییر نما‌ها، بازیگران متناسب با ریتم به رقص می آیند. تصاویر کلوزآپ، حرکت و تضاد رنگ‌ها با یکدیگر، یک سمفونی تقریبا جادویی از رقص، موسیقی، رنگ و مدیریت هنری می‌آفریند.

مطالعه بیشتر: کمپین هیوندای برای محیط زیست

اکسسوری‌های رقصنده‌ها و مدل‌ها همگی از جنس بطری‌های پلاستیکی است که دور ریخته و توسط ساکنان روستای «فولیانگ» واقع در کشور چین، بازیافت شده اند. در یکی از شعبات گروه کارخانجات شرکت P&G مواد پلاستیکی ضایعاتی خرد و دسته بندی می‌شوند. تیم کاری P&G با کارگرانی که معمولا طیق عادت در بخش مونتاژ کار می‌کردند، مشارکت داشتند. آن‌ها با استفاده از بیش از 3 هزار چاقوی برش دستی و بیش از 10 هزار ساعت کار در اوج نبوغ، موفق شدند تا زباله‌های پلاستیکی را به آثار هنری زیبا و دلپسند تبدیل کنند.

این کمپین حفظ محیط زیست حرفه ای تحت عنوان «زیبایی مسئولانه» در جولای سال 2022 و اخیرا در چین منتشر شد.

منبع: www.adsoftheworld.com