کمپین های تبلیغاتی روز مادر | 5 ایده برای اجرای کمپین بهتر!

کمپین های تبلیغاتی روز مادر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اگرچه احتمالاً همه ما قبول داریم که نباید تقدیر از مقام شامخ مادر را معطوف به یک روز خاص کرد و هر روز، روز قدردانی از زحمات، لطف و محبت اوست، اما بسیاری از مردم در سرتاسر جهان این روز را بهانه قدردانی از مادرانشان با گل و شیرینی و هدایای مخصوص قرار می‌دهند. روز مادر فرصتی است برای بازاریابان تا با راه‌اندازی کمپین های تبلیغاتی خلاقانه از این مناسبت بیشترین بهره را ببرند.

مطالعه بیشتر: کمپین تبلیغاتی به مناسبت روز مادر

بهترین کمپین های تبلیغاتی روز مادر در یک سال اخیر

بهترین کمپین های تبلیغاتی روز مادر | ADT: هیچ کس مثل مادر مواظب اعضای خانواده نیست

یک شرکت امریکایی تولیدکننده سیستم‌های امنیتی در آمریکا موسوم به «ADT»، در کمپین تبلیغاتی روز مادر خود به شرح داستان‌هایی واقعی از مادرانی می‌پردازد که در بخش امور مشتریان این شرکت در شهر «Wichita»، واقع در کانزاس، مشغول کارند.

ای دی تی با استفاده از شعار «هیچ کس مثل مادر مواظب اعضای خانواده نیست» موفق شده از توانایی برقراری ارتباط انسانی کارمندانش داد سخن براند و مشتریان بالقوه خود را به این فکر وادارد که «این‌ها دقیقاً همان افرادی هستند که می‌خواهم از خانه من محافظت کنند.»

شرکت جواهرسازی «Kay Jewlers»: عشق توقف ناپذیر است

ابراز عشق و علاقه در دوران کرونا کار ساده‌ای نیست. کمپین تبلیغاتی جدید «Kay Jewlers» به مناسبت روز مادر به شکلی زیبا روش‌های فراوان ابراز عشق را در شرایطی بیان می‌کند که همچنان مجبوریم فاصله فیزیکی را از یکدیگر حفظ کنیم.

این آگهی تبلیغاتی ویدئویی در قالب کمپین تبلیغاتی #LoveIsUnstoppable منتشر شد. Kay Jewlers در اینستاگرام و توییتر با استفاده از این هشتگ از فالوور‌هایش خواست تا داستان‌های عاشقانه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در ادامه در حالی الهام‌بخش‌ترین داستان‌ها با بقیه اعضای جامعه به اشتراک گذاشته می‌شود که به طور هم‌زمان امکان دریافت هدایای دیجیتال از جمله «آغوش‌های مجازی» نیز برای مخاطبان به وجود خواهد آمد. در نهایت می‌توان آن‌ها را به یکدیگر هدیه داد.

کمپین های تبلیغاتی روز مادر

Tesco: هر زنی می‌‌تواند نقش مادر را برایتان ایفا کند

فروشگاه زنجیره‌ای بریتانیایی «Tesco» فرا رسیدن روز مادر را با برگزاری کمپینی خلاقانه جشن می‌گیرد. این کمپین روایتگر داستان‌های واقعی از روابط میان افراد با زنانی است که می‌توانند نامادری، مادرخوانده، مادر بیولوژیکی یا حتی خاله‌شان باشند.

این کمپین در حالی روز تعطیل اکران شد که درخشش افراد معمولی در آن، کمپین را از دیگران متمایز ساخت. در نهایت کمپین تبلیغاتی روز مادر Tesco موفق شد تا دل بینندگان را به دست آورد.

Miller & Carter: منوی روز مادر

کمپین تبلیغاتی رستوران

اگر صاحب رستوران هستید، روز مادر برای شما به معنای فرصتی بزرگ برای برگزاری یکی از بهترین کمپین های تبلیغاتی روز مادر و افزایش درآمد از طریق آن است.

نتایج یک نظرسنجی از سوی یک شرکت سازنده سس پاستا به نام «Sacla» اخیراً مشخص کرد که 44 درصد از افراد بزرگسال به مناسبت این روز شام را در رستوران صرف می‌کنند. پس می‌توان نتیجه گرفت که برگزاری یک کمپین تبلیغاتی خلاقانه در این روز چقدر می‌تواند نتایج مثبتی را در پی داشته باشد.

یک روش مؤثر برای انجام این کار ارائه یک غذا یا منوی خاص به مناسبت روز مادر است. هرگز نباید اجازه بدهید که قرنطینه برنامه امسالتان را بر هم بزند. هنوز هم می‌توان یک منوی خاص به مناسبت این روز بزرگ پیشنهاد داد.

رستوران «Brocco» در شهر «Sheffield» واقع در انگلستان، در سال 2021 از این فرصت استفاده کرده و سرویس بیرون‌بر خود شامل چای بعدازظهر، بیسکویت، ساندویچ‌های کوچک انگشتی و یک بطری نوشیدنی گازدار را به مناسبت روز مادر به مشتریان پیشنهاد می‌دهد.

بهترین کمپین های تبلیغاتی روز مادر | اشتباه نکنید: مادر اتو نمی‌خواهد

کمپین های تبلیغاتی روز مادر

آگهی‌ تبلیغاتی چاپی در کمپین روز مادر: برخی پوستر‌ها هستند که با استفاده از عنصر طنز و شوخی شما را به فکر فرو می‌برند. از آن جمله می‌توان به پوستری اشاره نمود که در فروشگاه خرده‌فروشی «Oeschle» واقع در کشور «پرو»، جلب توجه می‌کند. همراه با یک ویدئوی تبلیغاتی، این قبیل پوستر‎‌های چاپی جلوی خرید اجناسی را می‌گیرند که مصرف کنندگان ممکن است وسوسه شوند تا آن‌ها را به عنوان هدیه خریداری و به مادرانشان کادو دهند. در اقدامی جالب و خلاقانه، فروشگاه Oeschle قیمتشان را بالا برده تا جلوی اشتباه شما را بگیرد.

منابع: www.yotpo.com و www.instantprint.co.uk

 

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0