استیون جرارد در کمپین هیوندای، سفیر محیط زیست می‌شود

کمپین هیوندای
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت هیوندای موتور به تازگی خبر از راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در سطح بین المللی و با هدف حفظ محیط زیست تحت عنوان «goal of the century» داد که محصول آژانس تبلیغاتی «MT Art» می‌باشد. این کمپین هیوندای در روز زمین یا همان 22 آوریل رقم زده شد که مصادف با دهم اردیبهشت در ایران است.

کمپین تبلیغاتی فوق تا جام جهانی فوتبال 2022 قطر امتداد خواهد یافت و پس از آن نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. جام جهانی فوتبال 2022 قطر در فاصله بین 21 نوامبر تا 18 دسامبر سال 2022 برگزار می‌شود.

با هدف راه اندازی کمپین هیوندای «goal of the century»، شرکت دست به معرفی گروه تازه تاسیس «Team Century»، متشکل از سفیرانی زد که به تبلیغ پروژه‌های حفظ محیط زیست و جامعه در طول سال 2022 می‌پردازد. استیون جرارد، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلیس، این گروه را رهبری خواهد کرد که در ادامه «بی تی اس»، فوتبالیست پناهنده اهل افغانستان و نادیا ندیم، سفیر یونسکو در دانمارک، به آن خواهند پیوست.

از جمله دیگر اعضای این گروه را طراح مد امریکایی، جرمی اسکات، هنرمند ایتالیایی دوران معاصر، لورنزو کویین، عکاس مستند، نیکی وو و ربات متحرک، بوستون داینامیک، تشکیل می‌دهند.

علاوه بر این، هیوندای قصد رونمایی از چهار سفیر منظقه ای را دارد. لورنزو کویین، به نمایندگی از آژانس تبلیغاتی «MT Art»، در کنار ایفای نقش به عنوان سفیر «Team Century»، برای ایجاد یک سازه شگفت انگیز در «البیدا پارک»، در قالب جشنواره هوادران فیفا تلاش خواهد کرد. این سازه که تجلی فیزیکی «goal of the century» است، به عنوان نمادی از وحدت عمل می‌کند زیرا همه مردم جهان قرار است برای برگزاری این رویداد مهم و برجسته گرد هم آیند.

این طرح که قرار است در نوامبر سال 2022 و همزمان با جام جهانی فوتبال اجرا شود، در ماه‌های آینده با ارائه یک سری محتوای ویدئویی کامل خواهد گردید. کمپین هیوندای متعاقبا هنر را به ستونی کلیدی برای جام جهانی 2022 کشور قطر تبدیل خواهد کرد و به انسان‌های بیشتری دسترسی خواهد یافت که شاید قبلا این امکان برایشان وجود نداشت.

منبع: www.bestadsontv.com