بستن
تبلیغات

کیت کت ستاره‌های بیلبوردهای تبلیغاتی را به استراحت دعوت کرد Kit Kat

KitKat_TheDayAdvertisingHadaBreak15

مدل‌ها و ستاره‌های استفاده شده در تصاویر تبلیغاتی که به گونه‌ای حال‌و‌هوای تبلیغ و برند را تداعی می‌کنند نیز زمانی را برای استراحت نیاز دارند.
کیت کت Kit Kat در ادامه کمپین خود با نام « استراحت کن Have a break » با درخواست از برندهای مطرح از آن‌ها خواسته تا به مدل‌های تبلیغاتی خود استراحت دهند.
2015-07-18_173209
در این طرح تبلیغاتی کیت کت، بسیاری از تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در یکی از شهرهای کلمبیا را که در آن مدلی مشاهده می‌شد را با توافق برند اصلی از نو عکاسی کرد. با این تفاوت که در تبلیغ جدید، مدل با یک شکلات کیت کت به استراحت دعوت شده بود! همچنین در کنار هر تابلو به مخاطبین بیلبورد کیت کت رایگان اهدا می‌شد.
Kitkat-137748-detailp
کمپین استراحت کن از کیت کت با رویکردی بسیاری عالی در حال جا انداختن شکلات کیت کت بعنوان مفهومی برای رفع خستگی، فرای یک میان وعده و حتی یک وعده غذایی چاق‌کننده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
طراحی و بسته‌بندی محصول از اصلی‌ترین خصوصیات و هویت بصری آن محصول و برند مربوطه
اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرامی، زمینی جدید و بکر برای تبلیغات و بازاریابی است که
تبلیغات دیجیتال را این روزها بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگر می‌‌بینید؟ این حس‌تان احتمالاً
برچسب : have a breakkitkatThe day advertising had a breakاستراحت کنتبلیغات شکلات کیت کتشکلات رفع خستگی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
زمین در حال گرم شدن است و این گرما هر…