کیت کت ستاره‌های بیلبوردهای تبلیغاتی را به استراحت دعوت کرد Kit Kat

زمان مطالعه < 1 دقیقه2.7K۰

مدل‌ها و ستاره‌های استفاده شده در تصاویر تبلیغاتی که به گونه‌ای حال‌و‌هوای تبلیغ و برند را تداعی می‌کنند نیز زمانی را برای استراحت نیاز دارند.
کیت کت Kit Kat در ادامه کمپین خود با نام « استراحت کن Have a break » با درخواست از برندهای مطرح از آن‌ها خواسته تا به مدل‌های تبلیغاتی خود استراحت دهند.
2015-07-18_173209
در این طرح تبلیغاتی کیت کت، بسیاری از تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در یکی از شهرهای کلمبیا را که در آن مدلی مشاهده می‌شد را با توافق برند اصلی از نو عکاسی کرد. با این تفاوت که در تبلیغ جدید، مدل با یک شکلات کیت کت به استراحت دعوت شده بود! همچنین در کنار هر تابلو به مخاطبین بیلبورد کیت کت رایگان اهدا می‌شد.
Kitkat-137748-detailp
کمپین استراحت کن از کیت کت با رویکردی بسیاری عالی در حال جا انداختن شکلات کیت کت بعنوان مفهومی برای رفع خستگی، فرای یک میان وعده و حتی یک وعده غذایی چاق‌کننده است.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X32tvv

782 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند