کمپین اتوی فیلیپس در ایران با هشتگ #نسوزوبساز

کمپین اتوی فیلیپس در ایران با هشتگ #نسوزوبساز

فیلیپس برای معرفی فناوری Optimal TEMP اتوی هوشمند خود دست به اجرای یک کمپین در حوزه دیجیتال مارکتینگ زد. اتوی هوشمند فیلیپس با استفاده از این فناوری می‌تواند با ترکیبی از بخار و درجه حرارت نتیجه بهتری را برای اتوی لباس ایجاد کند.

شکوفا الکتریک به نمایندگی فیلیپس در ایران برای آشنایی مخاطبین با این ویژگی دست به اجرای یک کمپین دیجیتال مارکتینگ زد.
کمپین #نسوزوبساز فیلیپس به شکل یک مسابقه اینستاگرامی در فضای دیجیتال شروع شد. در این کمپین قرار بر این بود که شرکت‌کنندگان با لباس‌های مورد علاقه خود تصاویر خلاقانه درست کرده و این تصاویر جالب را با هشتگ #نسوزوبساز به اشتراک بگذارند.

کمپین جدید فیلیپس در یک بازه یک ماه از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ بوده است و جایزه برنده بن خرید ۶۰۰ هزار تومانی از محصولات فیلیپس خواهد بود.

با توجه به اتمام زمان این کمپین ببینیم که وضعیت آن به چه شکل بوده است و آیا این کمپین اثرگذاری مناسبی داشته و توانسته است موفق باشد یا نه!

با یک جستجوی ساده در اینستاگرام کل هشتگ #نسوزوبساز به عدد ۴۸ می‌رسد! جالب است که صفحه کمپین در اینستاگرام به آدرس Philiwomen تنها سه پست مرتبط با کمپین را در صفحه خود قرار داده است.

هرچند ایده کمپین و بخش خلاقه آن جالب به نظر می‌رسد اما جایزه به شکل بن خرید و همینطور تبلیغات پراکنده از نقاط ضعف این کمپین است و خود فیلیپس یا بهتر است بگوییم شکوفا الکتریک هم کمپین #نسوزوبساز را جدی نگرفته‌اند.
فیلیپس 01
این کمپین صفحه رسمی اطلاع‌رسانی در وب نداشت تا بتوان اطلاعات دقیق‌تری از آن پیدا کرد و در سایت شکوفا الکتریک نیز جایی برای آن در نظر گرفته نشده بود.

البته شاید عجله فیلیپس بیشتر بخاطر تعلل پاناسونیک است، زیرا تکنولوژی اتوکشی بدون تنظیم دما بیش از یکسال است که توسط پاناسونیک با نام اپتیمال کر معرفی شده ولی در ایران به آن نپرداخته اند و دور از ذهن نیست که شکوفا در نظر داشته که این قابلیت را به نام فیلیپس تمام کند.

در اصل ایده کمپین #نسوزوبساز فیلیس هم سوخت هم نساخت!


مطالب مرتبط با این موضوع
اینفلونسر مارکتینگ یکی از ابزارهای جذاب چند سال اخیر بازاریابی آنلاین به خصوص حوزه شبکه‌های
یکی از معضلات عمده در خرید یک اتومبیل جدید، انتخاب خودرو متناسب با نیاز است.

درباره نویسنده

سهیل قدری
سهیل قدری 422 نوشته

مشاور بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات هستم. تمرکز فعالیت من در حوزه دیجیتال مارکتینگ هست و علاقه‌مند به موضوع مارکتینگ و برندینگ هستم. در تیم طراحی چندین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی برای برندهای ایسوس، بانک سامان، کارگزاری بانک پاسارگاد، برند تاژ و ال‌جی به عنوان ایده‌پرداز یا استراتژیست کمپین همکاری کرده ام.

تحلیل نویسنده

ایده
3/5
خلاقیت
4/5
تاثیرگذاری
2/5

3

متوسط
3

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.