راه حل نیسان فرانتیر برای رهایی از کم آبی

راه حل نیسان فرانتیر برای رهایی از کم آبی

معضل کم آبی و خشکسالی زمین یک موضوع جهانی است و پرداختن به آن، موضوع بسیاری از تبلیغات داخلی و خارجی بوده است.

استفاده از دو مقوله ترس از ضرر و میل به سود در پیشبرد اهداف فروش موجب پیدایش شگردی در بازاریابی و تبلیغات نیز شده است؛ بنابراین ژانر ترس و وحشت یکی از متدهای جذاب بازاریابی در ساخت تبلیغات اثربخش است، چون این موضوع نیز مانند تبلیغات مفرح و شاد موجب ماندگاری بالاتری در ذهن مخاطب می‌شود.
Nissan نیسان فرانتیر
نیسان فرانتیر Nissan Frontier با استفاده از دو آیتم فوق، اقدام به ساخت تبلیغی خلاقانه کرده است و قدرت را با خلاقیت محصول نیسان درهم آمیخه و با به تصویر کشیدن خشم طبیعت دست به خلق تبلیغی اثربخش کرده است.
نیسان فرانتیر در این تبلیغ امید را با استفاده از غلبه بر خشم طبیعت به ارمغان می‌آورد.

این تبلیغ در یکی از روستاهای کشور بزریل فیلمبرداری شده است که ۶ سال طعم خشکسالی را چشیده است، در زیر این ویدئو را مشاهده کنید:


مطالب مرتبط با این موضوع
همیشه بعد از تماس‌هایی که با درخواست کنندگان آگهی داشتیم، این موضوع مطرح شده است
شاید شما هم سکانس صعود تام کروز Tom Cruise روی برج خلیفه دبی Burj Khalifa

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 311 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

یک نظر

  1. یاسرانصاری نیا
    خرداد ۰۹, ۰۸:۲۳
    واقعا تبلیغ جالبی بود واسه نیسان کاش تولید کنندگان توی کشور ماهم کمی خلاقانه توی تولید و تبلیغ محصولاتشون عمل میکردن. https://harchyz.com/

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.