ویدئوی تبلیغاتی اپل با حضور راک !

ویدئوی تبلیغاتی اپل با حضور راک !

دستیار صوتی محبوب اپل یعنی «سیری» نشان داده است که پتانسیل بالایی در جذب مخاطب داشته و بسیار کاربردی بوده است.

حال به تازگی اپل برای سیری یک ویدئوی تبلیغاتی با حضور هنرپیشه محبوب «راک» یا «دواین جانسون» ساخته و منتشر کرده است که نشان دهنده تمرکز بیشتر اپل روی این سرویس است.

این ویدئوی تبلیغاتی که «The Rock x Siri: Dominate the Day» نام دارد، حاصل همکاری بین جانسون و اپل است، اما برخلاف موارد قبلی، این بار با یک پوستر کامل، صحنه پردازی سینمایی و فیلمبرداری حرفه ای روبرو هستیم که قاعدتاً باید هزینه زیادی روی دست این شرکت گذاشته باشد. در اصل می‌توان گفت که این یک ویدئوی تبلیغاتی نیست که بیشتر یک فیلم کوتاه است.

به گفته جانسون، این فیلم یکی از بهترین کارهایش به شمار رفته و انگیزه کافی را در اختیارتان قرار خواهد داد تا با استفاده از این پلتفرم، کارهای روزانه خود را انجام دهید.

اپل قبل از این هم با ستارگان پرطرفداری مانند «تیلور سویفت» برای ساخت کلیپ های کوتاه در اپل موزیک همکاری کرده بود، اما فیلم جدید با حضور راک دنیای تبلیغات و ویدئوهای تبلیغاتی را در جایگاه جدیدی قرار می‌دهد.


مطالب مرتبط با این موضوع
استنباط بسیاری از فعالان در حوزه مارکتینگ از بازاریابی ویروسی Viral Marketing ، یک روش
سلام، فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به تمامی خوانندگان و همراهان مجله اینترنتی آیمارکتور

درباره نویسنده

سهیل قدری
سهیل قدری 422 نوشته

مشاور بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات هستم. تمرکز فعالیت من در حوزه دیجیتال مارکتینگ هست و علاقه‌مند به موضوع مارکتینگ و برندینگ هستم. در تیم طراحی چندین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی برای برندهای ایسوس، بانک سامان، کارگزاری بانک پاسارگاد، برند تاژ و ال‌جی به عنوان ایده‌پرداز یا استراتژیست کمپین همکاری کرده ام.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.