حمله جنسیس به چین با موشک باران رویایی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند لوکس جنسیس Genesis به معنای واقعی کلمه مسیر ورود خود به چین را نورپردازی کرد. این برند متعلق به هیوندای Hyundai به محض ورود به بازار این کشور با نورافشانی آسمان رکورد شکست و وارد کتاب گینس شد.

این برند با استفاده از 3 هزار و 281 هواپیمای بدون سرنشین (پهباد) در قالب حرکتی رقصان نسبت به خط افق، لوگوی جنسیس را در پهنای آسمان به تصویر کشید.

این نمایش جالب و هیجان انگیز از جنسیس در ادامه دستاورد­های بزرگ این کشور در حوزه فناوری نظیر سیستم ماهواره ای «بیدو» و راه اندازی ایستگاه فضایی چین را به منصه ظهور رساند.

رکورد دار قبلی در این زمینه، شرکت فناوری کنترل هوشمند «شنژن دامودا» است که 3 هزار و 51 فروند هواپیمای بدون سرنشین را به طور همزمان در ماه سپتامبر سال 2020 به پرواز درآورد. غول فناوری «آیتل» پیش از این در سال 2018 با به پرواز درآوردن 2066 پهباد بر فراز شهر «فولسوم» در کالیفرنیا، رکورد دار این ادعا شده بود.

ویدئوی کمپین خلاقانه از جنسیس را مشاهده کنید:

انتظار نمی‌­رود که این نوع نمایش­های جذاب به کمک هواپیما­های بدون سرنشین به این زودی متوقف شوند زیرا شرکت­های مختلف با نمایش­های عجیب و رقص­های پیچیده در تلاشند تا مشتریان را به فکر وادارند و کاری کنند تا نامشان در ذهن­ها بماند.

منبع: www.designtaxi.com