فضانوردان لومیا در ترمینال هوایی گلکسی 5S سامسونگ

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در یکی از اقدامات اخیرِ سامسونگ Samsung در راستای برندینگ و بازاریابی، این شرکت نام ترمینال‌ شمارۀ 5 فرودگاه Heathrow Airport لندن را به نام Terminal Galaxy 5S تغییر داده است.
فضانورد-لومیا
از طرفی می‌دانیم که نوکیا Nokia در این چندسال اخیر جایگاهِ اول خود را در بازار گوشی‌های هوشمند از دست داده بود و بخش تلفن‌همراه این برند به شرکت مایکروسافت واگذار شد.

در پی این اتفاق شرکت مایکروسافت دست به اقدامی تبلیغاتی زده است. مایکروسافت چند فضانورد را با عنوان فضانوردان لومیا LUMIA ASTRONAUTS را به این ترمینال اعزام کرد تا به کهکشان سفر کنند!
فضانوردان با حضور در ترمینال شروع به مخابرۀ اخباری به مایکروسافت کردند مبنی بر اینکه از این ترمینال امکان پرواز به کهکشان وجود ندارد و برای سامسونگ آرزو کردند که در آینده بتواند این امکان را برایشان فراهم کند.
هرچند فضانوردان اعتقاد داشتند همان داشتن موبایل لومیا در جیب‌شان چیزی فراتر از این جهان است!
فضانورد-لومیا-2
شاید در نگاه اول اقدامِ مایکروسافت اینطور به نظر برسد که در نظر داشته تا کمپین بازاریابی سامسونگ را به سخره بگیرد ولی اگر کمی عمیق‌تر به این موضوع نگاه کنیم، متوجه می‌شویم در بازاری که اندرویدِ گوگل و آی‌او‌اس اپل گوی رقابت را از رقیبان گرفته‌اند، اینکار می‌تواند مجدداً نام نوکیا و لومیا را در اخبار به سمع و نظر مخاطبین برساند.
از سوی دیگر اخیراً شاهد این بودیم که نوکیا با تمام مقاومت‌های انجام گرفته در گذشته نتوانست در برابر موجِ پیشرفت اندروید دوام بیاورد و سری گوشی‌های ایکس Nokia X را با سیستم عامل اندروید وارد بازار کرده است.

بیشتر بخوانید:  سافتلن با بی‌ام‌و BMW X1 در مشتریان وفاداری ایجاد می‌کند! {به روز رسانی}

به هرحال هدف هرچه که باشد، تغییر ساختار کمپین‌های تبلیغاتی نوکیا توسط مایکروسافت می‌تواند نویدبخش روزهای خوب‌تری برای این کهنه برند بازار موبایل باشد.
Screen-Shot-2014-05-27-at-16.33.00-600x238

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0