فهرست محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام – تیر 1397

در این مقاله می‌خواهیم به روزترین آمار محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایران در اینستاگرام بر اساس تعداد فالوور بیان کنیم. این رتبه‌بندی می‌تواند در حوزه تبلیغات دیجیتال و به طور کلی دیجیتال مارکتینگ برای شما مورد استفاده قرار بگیرد.

تعداد کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۲۴ میلیون نفر است و از این لحاظ ایران رتبه هفتم را در بین دیگر کشورهای در حال استفاده از اینستاگرام به خود اختصاص داده است.

در این بین مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران، در صدر و رتبه اول محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایران قرار دارد و نسبت به بهمن ماه سال گذشته بالغ بر 700 هزار نفر به فالوورهای او افزوده شده است.

رامبد جوان به واسطه محبوب‌تر شدن برنامه خندوانه و فیلم‌ سینمایی خوش ساختش و البته بهنوش بختیاری به واسطه امور خیریه و فعالیت‌های تبلیغاتی خوب و بد، در رتبه‌های دوم و سوم این لیست قرار دارند.

اولین خواننده‌ای که در این لیست حضور دارد، امیر تتلو است که به خاطر حواشی زیاد فالوور‌های اینستاگرامی زیادی را جذب کرده است. بابک جهانبخش و سیروان خسروی دیگر خوانندگان فهرست سلبریتی های ایران هستند.

در بین فوتبالیست‌ها، علی دایی و علی کریمی گوی سبقت را در تعداد فالوور ها از سایر بازیکنان فوتبال ربوده اند.


در لیست نام سلبریتی‌های ایران مهناز افشار به تنهایی در گروه 7 میلیونی‌ها قرار گرفت و 4 سلبریتی در گروه 6 میلیونی‌ها هستند. الناز شاکردوست و سحر قریشی تازه‌واردهای 6 میلیون فالووری هستند.

بیشترین و کمترین رشد تعداد فالوور

از انتشار گزارش قبلی در بهمن ماه تا گزارش فعلی، مهناز افشار (700هزار)، گلشیفته فراهانی (800هزار)، علی کریمی(700هزار) و رامبد جوان (400هزار)  بیشترین رشد تعداد فالوور را داشته اند.

امیر تتلو، ترانه علیدوستی (200هزار) و سحر قریشی (200هزار) افرادی هستند که کمترین رشد تعداد فالوورها را در بین رتبه‌های برتر داشته اند.

سلبریتی‌های ایرانی که در اینستاگرام تاثیرگذار هستند

با توجه به مسائل پیش آمده در چند ماه اخیر توجه زیادی به افراد خاصی از این لیست وجود داشته است.

استاد پرویز پرستویی و مهناز افشار به واسطه پست‌های جنجالی در رابطه با مسئولیت های اجتماعی، علی کریمی با کمپین گران نخریدن، مهدی طارمی به واسطه جدایی بحث برانگیز از پرسپولیس، امیر تتلو به واسطه حواشی پر افت‌و‌‎خیز و علی دایی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، از جمله افرادی هستند که در این مدت توجه زیادی معطوف به آن‌ها بوده است.

راهنمای نمودار:
اعداد را در هزار ضرب کنید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی نوار هر سلبریتی حرکت کنید.

Chart by Visualizer

انتخاب سلبریتی در این فهرست بر اساس فعالان حوزهای مختلف ار جمله فرهنگ، هنر و ورزش در ایران است. قابل توجه است که در این فهرست سلبریتی‌های که بیش‌از یک میلیون فالوور دارند، اعلام می‌شوند.

اگر به نظر شما فردی از این فهرست جا مانده است آن را با ما در میان بگذارید.