هواپیمایی ترکیه و ستارگان فوتبال به دنبال غذا

در جديدترین تبلیغ تلویزیونی هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایر Turkish air ) دو ستارۀ فوتبال یعنی مسی Messi و دروگبا Drogba در رقابتی جالب برای حضور در بهترین رستوران‌ها و يافتن بهترین غذا در کشورهای مختلف دنیا هستند.
در این تیزر تبلیغاتی که هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایر Turkish air ) به دنبال معرفی كیفیت غذاهای سرو شده در خطوط هواپیمایی خود است، این دو ستاره را در رقابت و چالشی زیبا و خنده‌دار قرار می‌دهد.
نکته جالب دیگر این است که دروگبا مبلغ درآمد خود در این تبلیغ را صرف ساخت بيمارستانی در ساحل عاج می‌كند.

We fly to more flavour than any other airlines
drogba-messi-turkish-airlines-cover
در این تبلیغ، دیدیه دروگبا در پی يافتن بهترین غذا با هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایر Turkish air ) به نقاط مختلف جهان سفر می‌كند ولی علیرغم سعی و تلاش خود، هميشه بعد از لیونل مسی به رستوران می‌رسد و عکس مسی را روی دیوار رستوران‌ها می‌بیند.

مطالعه بیشتر: پوما از لباس های تیم فوتبال آرسنال رونمایی کرد

هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایر Turkish air ) با قرار دادن این دو ستاره در چاش و رقابتی برای يافتن بهترین غذا، علاوه بر نمایش اهمیت طعم غذای سرو شده در این خط هواپیمایی، بصورت كاملاً زیرکانه به تعدد و تنوع مسیرهای پرواز این شركت به سراسر دنیا اشاره می‌كند.

لبته این اولین بار نیست که هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایر Turkish air ) از دو ستارۀ مطرح برای تبلیغات خود استفاده می‌كند؛ در تبلیغ قبلیِ هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایر Turkish air) دو ستاره فوتبال و بسكتبال Kobe Bryant and Messi بيش از 139 میلیون نمايش در يوتيوب داشته است.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند اخبار مربوط به این تبلیغ را با هشتگ #EpicFood در شبکه‌های اجتماعی دنبال كنند.