بستن
مقاله

۱۰ شرکت برتر آمریکایی در پرداخت حقوق و دستمزد کدام هستند؟

۲۰۱۶۰۴۲۱_Pay (1)

چه شرکت‌هایی به کارکنانشان بیشترین دستمزد را پرداخت می‌کنند؟

طبق یک بررسی انجام‌شده در میان کارگران آمریکایی، نشان داده شده است که متوسط حقوق دریافتی‌شان در سال ۵۰ هزار دلار آمریکا است که در این میان پرداختی شرکت‌ها با هم تفاوت‌های بسیاری دارند.

وب‌سایت آنلاین استخدام گلاسدور Glassdoor به‌تازگی آماری از شرکت‌هایی که بیشترین حقوق را به کارکنانشان پرداخت کرده‌اند، منتشر کرده است.
با توجه به گزارش منتشره، شرکت‌هایی که در حوزه‌ی مشاوره و تکنولوژی فعالیت دارند جزو ردیف اول شرکت‌هایی هستند که در مجموع میزان دستمزد کارکنانشان نسبت به سایر شرکت‌ها بالاتر است.

شرکت مشاوره‌ بین‌المللی A.T.Kearney واقع در شیکاگو در صدر لیست جای دارد. این شرکت به‌طور متوسط مجموعاً مبلغ ۱۶۷۵۳۴ دلار به کارکنانش پرداخت می‌کند. مبلغی که هیچ شرکت دیگری تاکنون به آن عدد نرسیده است.

در این فهرست همچنین شرکت مشاوره‌ای استراتژی جهانی Strategy& با پرداخت متوسط ۱۶۰۰۰۰ دلار به کارکنانش جایگاه دوم را از آن خود کرده است.

سومین شرکتی که بیشترین حقوق را در میان سایرین به کارکنان خود پرداخت می‌کند، شرکت چندملیتی Juniper Networks است که در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه‌های رایانه‌ای فعال است. حقوق متوسط پرداختی به کارکنان در این شرکت عددی در حدود ۱۵۷۰۰۰ دلار است.

شرکت‌‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات همچون گوگل، آمازون و VMware نیز دستمزدهای بالایی را به کارکنانشان در نظر می‌گیرند و در رتبه‌های بعدی این لیست قرار می‌گیرند.

جدول زیر ۱۰ شرکت برتر آمریکایی در پرداخت حقوق و دستمزد را نشان می‌دهد:
20160421_Pay (1)

منبع: مجله فوربز

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
وب‌سایت کاریابی ایران‌تلنت Irantalent.com نتایج ارزیابی حقوق و دستمزد متخصصان و مدیران را در ۲۳
سایت استخدامی ایران تلنت IranTalent.com گزارش متوسط حقوق و دستمزد مدیران و کارشناسان کشور در
سئو و تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو به شکل دوره‌ای در حال تغییر هستند
برچسب : بالاترین حقوقبیشترین پرداخت حقوقپرداخت حقوقحقوق و دستمزدشرکت آمریکاییشرکت های فناوریشرکت های مشاوره

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
محتوا پادشاه است و محتوای بصری بسیار قدرتمندتر از محتوای…