بستن
مقاله

گسترده‌ترین نظرسنجی انتخاب شرکت‌های سرآمدی دیجیتال از دید مردم برگزار می‌گردد

امروزه دنیای دیجیتال در تمامی جنبه‌های زندگی و کار افراد توسعه پیداکرده و استفاده از ابزارهای دیجیتال یکی از الزامات اصلی زندگی هر فردی شده است. در این میان ضریب نفوذ بالای اینترنت همراه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، در دسترس بودن، تعاملی بودن، به همراه هزینه پایین اطلاع‌رسانی در آن‌ها، این رسانه‌ها را تبدیل به یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی نموده است. در این شرایط به‌کارگیری ابزارهای مختلف دیجیتال می‌تواند نشان‌دهنده بلوغ کسب‌وکارها در تطبیق‌پذیری با شرایط جامعه و نیز درجه پیشرفت آن‌ها بر اساس آخرین تحولات کسب‌وکار باشد.

در این راستا اولین دوره نظرسنجی و اعطای “نشان سرآمدی دیجیتال” با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت‌های سرآمد درزمینهٔ توسعه استراتژی و ابزارهای دیجیتال در گروه‌های مختلف کالا/خدمات برگزار می‌گردد. قابل‌ذکر است ارزیابی و انتخاب شرکت‌ها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی به انجام خواهد رسید تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام‌شده شرکت‌ها در فضای دیجیتال را نمایان سازد. قابل‌ذکر است معیارهای اصلی موردسنجش در این رویداد، شامل
۱) وضعیت وب‌سایت شرکت
۲) حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
۳) تبلیغات و اطلاع‌رسانی دیجیتالی
۴) تولید و انتشار محتوای آنلاین و درنهایت
۵) فروش و ارائه خدمات آنلاین

است که بر اساس نظر عموم جامعه موردسنجش قرار خواهد گرفت.

قابل‌ذکر است جهت دستیابی به نتایج جامع و قابل‌اتکا، کلیه برندهاي معتبر در ۳۰ گروه کالا و خدمات این رویداد، در سایت رسمی کنفرانس و نظرسنجی ثبت گردیده و تحت نظرسنجی قرار دارند. درنهایت شرکت‌های سرآمد دیجیتال منتخب مردم، در طی مراسم باشکوهی، با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه کنفرانس تبلیغات دیجیتالی معرفی‌شده و از آن‌ها تقدیر به عمل خواهد آمد. قابل‌ذکر است شروع نظرسنجی مردمی از ۵ آذر و پایان آن به تاریخ ۵ دی‌ماه خواهد بود و اعلام نتایج در روز کنفرانس به تاریخ ۲۶ دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد انجام خواهد شد.

از کلیه علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی و ابزارهای دیجیتال دعوت می‌شود با مراجعه به سایت نظرسنجی سرآمدی دیجیتال به آدرس www.DigiAdConf.ir مراجعه نموده و با شرکت در نظرسنجی و ثبت نظرات خود در این نظرسنجی، ضمن همراهی با برگزارکنندگان این رویداد، از جوایز ویژه آن شامل بازدید از نمایشگاه فناوری Gitex 2016 و تور سه‌روزه دبی برای ۳ نفر از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی بهره‌مند گردند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
مدیریت بحران برند و مقابله با تخریب برند در باطن تفاوت‌هایی با هم دارند ولی
موسسه اینتربرند در سال ۲۰۱۸، اپل، گوگل و آمازون را سه برند برتر دنیا معرفی
سئو و تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو به شکل دوره‌ای در حال تغییر هستند
برچسب : ابزارهای دیجیتالارائه خدمات آنلایناطلاع‌رسانی دیجیتالیدنیای دیجیتالرسانه‌های تبلیغاتیسایت نظرسنجی سرآمدی دیجیتالشرکت‌های سرآمدشرکت‌های سرآمدی دیجیتالنشان سرآمدی دیجیتالنظرسنجی مردمی
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
خلاقیت! واژه‌ای عمیق و بسیط است که این روزها هم…