بستن
مقاله

اولین گردهمایی استارتاپی timetostartup برگزار شد

a2129fc0b6beb320937728579ef4fb2e

اولین گردهمایی استارتاپی TimeToStartup شرکت توسعه تجارت آوان با موضوع بررسی اکوسیستم استارتاپی کشور در روز سه شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه در محل این شرکت برگزار گردید.

این نشست با حضور جمعی از سرمایه گذاران، منتورها، کارشناسان، ایده پردازان، کارآفرینان و علاقمندان به حوزه استارتاپ تشکیل شده بود، موارد و موضوعات مختلف مختلفی مورد گفتگو قرار گرفت. آرمان صفایی ( منتور بخش کارآفرینی دانشگاه شریف) به بررسی اکوسیستم استارتاپی کشور پرداخت و در ادامه سینا شفیع زاده ( بنیان گذار نظربازار) از عوامل موفقیت استارتاپ نظر بازار و مشکلات و سختی‌های راه‌اندازی یک استارتاپ تا همکاری با شتابدهنده سخن گفت.

به ترتیب از بالا سمت راست سینا شفیع زاده،سعید کاسکو،آرمان صفایی و سهیل قدری

سهیل قدری ( مدیرعامل شرکت تبلیغاتی لاوان ) با نمایش ویدئوی از ترندهای جدید در حوزه بازاریابی آنلاین با موضوع ” دیجیتال مارکتینگ فقط اینستاگرام نیست ” صحبت کرد.
سعید کاسکو ( بنیانگذار آیمارکتور ) به برندینگ در ابتدای راه و تعیین ارزش برای کسب و کار اشاره کردند.

در پایان این همنشینی نیز مهراد معین (بنیانگذار لوکسین تک) به معرفی کسب و کار خود و مصائب و مشکلات این استارتاپ پرداخت و مهدی خادمی مقدم ( بنیانگذار اسپید اپ ) مسیری را که این استارتاپ تا کنون طی کرده است تشریح کرد.

TimeToStartup طرح جدیدی است که توسط شرکت توسعه تجارت آوان با هدف ارائه دانش و مهارت لازم به ایده پردازان و کارآفرینان ایجاد گردیده است که علاوه بر برگزاری رویدادها و کارگاه های آموزشی، اقدام به جذب و ارائه سرمایه به کارآفرینان نیز می نماید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
آمار رسمی مطالعه در ایران زیر ۲۰ دقیقه است که با توجه به رتبه اول
اینستاگرام Instagram اخیرا اعلام کرده است که در حال حاضر در حدود ۵۰۰ میلیون نفر
یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات دیجیتال Digital Advertising استفاده از روش پرداخت به ازای کلیک
برچسب : timetostartupآژانس مارکتینگ لاواناسپید اپاستارتاپدورهمی استارتاپیسهیل قدریشرکت آوانشرکت تبلیغاتیلوکسین تکمنتور کارآفرینینظربازار
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شبکه های اجتماعی پدیده‌ای هستند که در سال‌های 2000 و…