بستن
محصولمقاله

اپل در اپ استور رکورد فروش زد

رکورد اپ استور در ۲۰۱۵

سال ۲۰۱۴ اگرچه با معرفی iPhone6 و خاطرات خم شدن آن برای اپل به پایان رسید ولی در ابتدای سال ۲۰۱۵ اپل توانست با فروش نیم میلیارد دلار اپلیکیشن در اپ استور App Store رکورد بیشترین فروش روز اول و هفته اول سال جدید میلادی را به نام خود ثبت کند.
appstore رکورد اپ استور در 2015
اپل با توسعه سیستم عامل iOS و معرفی iOS8 بستر مناسبی را برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن فراهم نمود تا برنامه‌ها و بازی‌های متنوع‌تری را در اپ استور ارائه دهند. جالب است بدانید که این رکود در زمانی اتفاق افتاده است که اپل و توسعه دهندگان برنامه در سال ۲۰۱۴ رشد ۵۰ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۳ تجربه کرده بودند و تنها درآمد توسعه‌دهندگان در سال ۲۰۱۴ با سهم ۷۰ درصدی از فروش معادل ۱۰ میلیارد دلار بوده است.
با این رکورد در اولین روزهای ۲۰۱۵ می‌توان نتیجه گرفت که تغییرات iOS بسیار به موقع بوده و توسعه و تنوع برنامه‌ها علاوه بر افزایش فروش اپلیکیشن و بازی در اپ استور توانسته رشدی ماندگار داشته باشد.
رکورد اپ استور در 2015
سهم اپل از فروش اپلیکیشن ۳۰ درصد است و از سال ۲۰۰۸ تا کنون بیش از ۱٫۴ میلیون اپلیکیشن در اپ استور ارائه شده که در ۱۵۵ کشور دنیا بفروش می‌رسد.
اپل توانسته از این طریق ۶۲۷ هزار شغل ایجاد کند و همچنین هرساله درصدی از درآمد اپ استور صرف امور خیریه در انجمن RED برای حمایت از بیماران مبتلا به ایدز می‌گردد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
جشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن Cannes Lions International Festival of Creativity به صورت سالانه در
موسسه دیویس برند کپیتال Davis Brand Capital برای ششمین سال پیاپی گزارشی را منتشر کرده
خم‌شدن آیفون ۶ اپل سوژۀ تمسخر بسياری از برندها مخصوصاً سامسونگ شده بود و در
برچسب : appapp storeios 8اپلاپلیکیشن اپلبازی برای اپلخرید اپلیکیشندانلود اپلیکیشنرشد صعودی فروشرکورد فروش

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

6 + 1 =

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پیشنهاد میکنیم بخوانید
پارس آنلاین از جدیدترین شیوه تبلیغات هوشمند در بازی رئال…