بستن

بلیط رایگان مترو در ازای بازیافت قوطی

can-recycle-metro-ticket-free

پس از کمپین تبلیغاتی مک دونالدز McDonald’s در پایتخت سوئد (استکهلم)‌ برای بازیافت قوطی نوشیدنی و تحویل آن به ازای دریافت رایگان همبرگر، این‌بار شاهد این اتفاق، همراستا با حفظ محیط زیست در ریودو ژانیرو Rio de Janeiro هستیم.
MCLA-7614-Påsen_871x490px-1110x480

حال اینبار شرکت تولیدکنندۀ محصولات نوشیدنی Turnstile در اقدامی مشابه،‌ با قراردادن دستگاه جمع‌آوری و بازیافت قوطی خالی نوشیدنی در گذرگاه‌های مترو،‌ به شرکت‌کنندگان در این کمپین، بلیط رایگان سفر با متروی شهر ریو Rio de Janeiro را هدیه می‌دهد.
can-recycle-metro-ticket-free
جالب است بدانید که در کمتر از یک ساعت پس‌از شروع این کمپین تبلیغاتی، بیش‌از ۱۰۰۰ قوطی تحویل داده شد و ۸۶ درصد سفرهای مترو در این دوره افزایش یافته است. همچنین از طرفی بسیاری از سفرهای شهری با خودروی شخصی جای خود را به سفرهای عمومی داده است، آماری نزدیک به ۴۶ درصد در این مورد گزارش شده است.
RIO
به‌نظر می‌آید بد نباشد نه تنها برندهای ایرانی بلکه شهرداری و شرکت مترو تهران نیز به فکر راه‌اندازی کمپین‌های اینچنینی برای دعوت از مردم جهت استفاده از مترو بجای خودروی تک سرنشین باشند.

برچسب : beer cans recycledBeer Turnstilecan recyclecans for train ridemcdonaldRio carnivalبازيافت قوطیبرندهای ایرانیبلیط رایگان متروشرکت مترو تهرانكمپين بازاريابیکمپین تبلیغاتیمترو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
این‌بار نیز شاهد تبليغات خلاقانه دیگری از برند جیپ Jeep…