بستن

تبلیغات برای نمایش بی‌تبلیغی : بدون پیام بازرگانی

Teleclub-Interruptions-Campaign-3

عمده‌ترین منبع درآمد شبکه‌های تلویزیونی، نمایش آگهی تبلیغاتی در بین برنامه‌های تلویزیونی است. از آنجایی که این موضوع یکی از معضلات مخاطبین برای تماشای برنامۀ مورد علاقه‌شان شده است، یک شبکه تلویزیونی کابلی در سوئيس با نام تل‌کلاب Teleclub از همین موضوع به عنوان یک مزیت رقابتی خود استفاده کرده است و مخاطبان را دعوت به تماشای برنامه‌های محبوب خود کرده است.

شبکۀ تلویزیونی کابلی تل‌کلاب Teleclub برای القای این ویژگی خود، در تبلیغات محیطی نیز هیچ چیزی را تبلیغ نکرده است.

تصاویر تبلیغات محیطی Teleclub با شعار No Commercial Interruptions – بدون پیام بازرگانی
Teleclub-Interruptions-Campaign-1
Teleclub-Interruptions-Campaign-2
Teleclub-Interruptions-Campaign-3
مسلماً یکی از امکانات این شبکه برای حذف نمایش آگهی از پلان درآمدیِ شرکت به این دلیل است که مشتریان برای تماشای برنامه‌های مورد علاقه‌شان قبلاً شارژ می‌شوند.

جالب اینجاست که مشتریانِ رسانه‌های تصویری و ویدئوهای خانگی در ایران حتی با خرید لوح فشردۀ فیلم و پرداخت هزینۀ آن بازهم از پخش آگهی‌های بی محتوا و طولانی در امان نیستند.

برچسب : Commercial breakNo Commercial Interruptionsteleclub adstv adsآگهی بازرگانیآگهی تلویزیونیتبلیغات تلویزیونیتبلیغات محیطیمزیت رقابتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
ایکیا Ikea در یک ایده خلاقانه توانسته است از ظرفیت‌های…