بستن

سینی پرنده در رستوران‌های برگر گینگ BurgerKing

burger-king-hovertray-43485

یکی از مشکلات در رستوران‌های شلوغ، معطل ماندن برای خالی شدن میز است. این مورد حتی می‌تواند منجر به نارضایتی مشتری و عدم مراجعه مجدد به رستوران گردد.
رستوران برگر گینگ BurgerKing در یک اقدام خلاقانه جهت رفع این مشکل به ارائه سینی پرنده در رستوران‌های خود در فرانسه کرده است.
burger-king-hovertray-سینی پرنده در رستوران‌های برگر گینگ BurgerKing
hovertray_burgerkingfr3
Screen-Shot-2015-11-01-at-11.57.19-938x535
کمپین بازاریابی سینی پرنده Hover Tray که با نام « بازگشت به آینده Goes Back to The Future» و در راستای سالگرد فیلم معروف بازگشت به آینده Back to the Future اجرا شده است با اینکه در واقعیت خبری از این سینی‌های پرنده در شعب برگر گینگ نیست اما همین ایده منجر به ایجاد آگاهی مخاطب نسبت به برند Brand Awareness و همچنین وایرال شدن این ویدئو Viral Video شده است.

ویدئوی کمپین سینی پرنده برگر گینگ بیش از ۱۰۰هزار بار دیده شده است که موفقیت بسیار زیادی برای این برند محسوب می‌گردد.

همان‌طور که مشاهده کردید یک ایده خلاقانه می‌تواند برند را به‌عنوان یک برند پیشرو معرفی کند و مخاطب را مشتاق به ادامه ارتباط با برند کند، چون می‌داند که در آینده می‌تواند شاهد اتفاقات جالب از آن برند خواهد بود.

برچسب : BurgerKingGoes Back to The Futurehover trayآنلاین مارکتینگبرگر کینگبرگر گینگرستوران برگر کینگرستوران‌ برگر گینگشلوغی در رستورانفست فود و همبرگروایرال ویدئو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
این روزها چشمان ما به اندازه‌ای که بشود موبایل یا…