بستن

فهرست محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام – بهمن ۱۳۹۶

mahnaz afshar

در حال حاضر و بر طبق آخرین آمار رسمی، تعداد کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۲۴ میلیون نفر است و از این لحاظ ایران رتبه هفتم را در بین دیگر کشورهای در حال استفاده از اینستاگرام به خود اختصاص داده است. اما همانطور که حتما میدانید سرویس تبلیغات رسمی در اینستاگرام در ایران قابل استفاده نیست به همین علت صفحات با فالوور زیاد، اینفلوئنسرها و سلبریتی‌ها می‌توانند از صفحه شخصی خود درآمد بیشتری را نسبت به دیگر کشورها کسب کنند. طبق جدیدترین بررسی انجام شده توسط آیمارکتور در بهمن ۱۳۹۶، مهناز افشار با داشتن بیش از ۶٫۶ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام در مقایسه با مرداد همین سال با افزایش ۵۰۰ هزار فالوور جدید روبرو بوده است و رده اول را در بین محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام دارد.

بعد از مهناز افشار این بار رامبد جوان توانسته است با رشد نسبتا خوبی جایگاه دوم را در این فهرست از آن خود کند و با بیش از ۶٫۲ میلیون فالوور بالاتر از بهنوش بختیاری قرار بگیرد. این سه هنرمند در بخش سلبریتی‌های ۶ میلیون فالووری جای دارند.

اما بعد از این سلبریتی‌ها در بخش محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی با ۵ میلیون فالوور، به ترتیب الناز شاکردوست، سحر قریشی، ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار و بهنوش بختیاری قرار دارند.
محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام
در این میان به جز مهناز افشار و رامبد جوان که توانسته در این فاصله زمانی بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده به پیج خود اضافه کنند، ساره بیات هم ۴۰۰ هزار فالوور را به پیج خود اضافه کرده است.

راهنمای نمودار:
اعداد را در هزار ضرب کنید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی نوار هر سلبریتی حرکت کنید.


انتخاب سلبریتی در این فهرست بر اساس فعالان حوزهای مختلف ار جمله فرهنگ، هنر و ورزش در ایران است. قابل توجه است که در این فهرست سلبریتی‌های که بیش‌از یک میلیون فالوور دارند، اعلام می‌شوند.

برچسب : اینفلوئنسراینفلوئنسر مارکتینگرتبه بندی اینفلوئنسرسلبریتیفهرست اینستاگراممهناز افشارهنرمندان اینستاگرامورزشکار اینستاگرام
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برند تنها چیزی است که باعث تبدیل شدن خریدار به…